Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuję 17.02.07 w Mirosławicach spotkanie przy muzyce z noclegiem .Koszt 85 zł.Kto chętny

Janek zgodnie z rozmową x2. Impreza ma charakter towarzyskiego spotkania, bo choc zima marna,ale sie juz dluży i trzeba pogadac nieco przy szklanicy czegos mocniejszego....motorki czekaja, a my tez sie nieco musimy naoliwic.Spotkanie bedzie mialo charakter intergacyjno - towarzyski, przy muzyce i z drugimi połowami...Moze omówimy jakies plany wakacyjen(Chorwacja) oraz zbierzemy siły chorągwi dolnosląskiej na wyprawe ukraińską...O szczególach chyba Pierwoszów nieco opowie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz cos wiecej...

 

Trochę więcej szczegółów podałem nieco niżej na forum.Ale tak jak powiedział Marcisiek apotkanie będzie miało charakter typowo integracyjno-poznawczy.!7.02.07 w Mirosławicach obok Aeroklubu Dolnośląskiego jest zajazd i w tym czasie odbywa sie zabawa karnawałowa.Uzgodniłem z szefową że możemy śmiało spotkać się większą grupą w ramach spotkania motoświrów.Koszt imprezy to 65 zł za wyżerkę ( napoje do kupienia na miejscu lub można swoje przynieść) i 20 zetów za nocleg.Zgłoszenia mogą być za pośrednictwem moim lub dzwoniąc bezpośrdnio do zajazdu i powołać się na Janka. Na obecną chwilę mam już 6 potwiedzeń.W zwiazku z tym że trzeba zamówić noclegi to trzeba wcześniej zrobić wpłatę do mnie a najlepiej bezpośrednio do szefowej zajazdu.Warunki do spania to wcześny gierek ale chodzi oto by po imprezie było gdzie zwłoki położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuję 17.02.07 w Mirosławicach spotkanie przy muzyce z noclegiem .Koszt 85 zł.Kto chętny

 

Witam, jeżeli można chętnie bym się dołączył, pytanietylko czy zabieracie swoje połowice?

Może zima nie dopisze i będzie można spotkacsię na moto.

Pozdrawiam

Paweł

 

Witam.

Zna ktos może to moto:

http://moto.allegro.pl/item156834047_yamaha_fz6_s_fazer.html

Byłbym bardzo wdzieczny za jakąkolwiek opinie. Do Wrocka mam ponad 300 km i niechciałbym jechac na zbędną wycieczke.

Pozdr.

 

Nie znam, ale jeśli chcesz mogę podjechać,zabiorę znajomego który mia w życiorysie serwis Yamahy i pewnie jest w stanie powiedzieć więcej po zobaczeniu moto niż przeciętny kierowca.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł

Nie znam, ale jeśli chcesz mogę podjechać,zabiorę znajomego który mia w życiorysie serwis Yamahy i pewnie jest w stanie powiedzieć więcej po zobaczeniu moto niż przeciętny kierowca.

Pozdrawiam

Paweł

Odp. poszło na PW

pozdr

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli można chętnie bym się dołączył, pytanietylko czy zabieracie swoje połowice?

Może zima nie dopisze i będzie można spotkacsię na moto.

Pozdrawiam

 

 

Z połówkami, ale solo też mozna....Rezewację można zrobić osobiście tel. 071 3162780, powołać się na Janka...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .na spotaknko 17.02.w Mirosławicach mamy 30 osób(narazie).Jeszcze musimy ustalić jak sie ubieramy.Ja myślę że lużno?.

 

Witam.Na spotkanko 17.02.w Mirosławicach mamy 30 osób (narazie)Pawła IP też liczę.Może ustalimy jak się ubieramy ,ja myslę że na luzie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .na spotaknko 17.02.w Mirosławicach mamy 30 osób(narazie).Jeszcze musimy ustalić jak sie ubieramy.Ja myślę że lużno?.

 

Witam.Na spotkanko 17.02.w Mirosławicach mamy 30 osób (narazie)Pawła IP też liczę.Może ustalimy jak się ubieramy ,ja myslę że na luzie?.

Moze byc na luzaku...jestem za... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...