Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak? Kukułki nastawione, mielonki zakupione, nic tylko ustawiać sie na start. A przy okazji Jerry, robisz kukułkę? jak tak, to powiedz ile się składamy , żebyś znów nie stawiał wszystkim. bo w ten sposób, przy naszym przerobie to do sierpnia nie dociągniesz i opchniesz bandziora

powiadacie kukułkę się Wam zachciewa hmmm no dobra przekonaliście mnie. Tylko ile mam mikstury przygotować??? Żeby się nie okazalo, że zostanie :biggrin:

Pytanie po primo z litra spirytusu robić czy z pół litra?? Jak z pół to będzie tyle samo co na Brodaku a jak z litra to dwa racy więcej. Więc jak?????????? Dajcie szybko znać bo musi się choć trochę przegryźć

rgds

 

 

Mishel ja nie wiem, jakim cudem udalo mi sie zrobic dobre zdjecie:) Mierzyc z Jerrym.. nieee To maratonczyk jest. Ja nawet na krotkie dystanese wymiekam. hyyy

Wrocławianka dasz radę trening czyni mistrzem, to co na V2 kolejne szkolenie???

 

 

dobra - KONKRETY:

gdzie i o której wyjazd?

/w samo południe gdzieś na wylocie na Poznań- mi też jak najbardziej pasuje :flesje: /

Aha, kto NAPRAWDĘ jedzie z WRC? :wink: :biggrin: :)

a to się pewnie okaże dopiero na Shell'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jerry zachłanny nie jestem, ani też nie jestem alkocholikiem ale.... na brodaku było mało, trzeba było bar patroszyć, co nie było pozytywne, ani w efekcie finalnym zdrowe. A w drugi dzień to sie tylko śniło, że gdzieć, przypadkiem, jakaś zapomniana kukułeczka się znajdzie. więc proponuję z litra, i nie dzielić, tylko wg zapisów na listę ;)

 

a Ty Wrocławianko przeprowadź jeszcze szybki namysł, w końcu spodnie juz masz:) trzeba tylko chcieć.... ale OK, ja nie namawiam, zakończ studia i wtedy sie pojeździ.

 

OFICJALNY KOMUNIKAT DLA MIASTA WROCŁAWIA I JEGO MOTODEWIANTÓW: spotykamy się w piątek PRZED godz 12 (nie O 12, nie około, tylko przed. żeby o 12 wystartować, żeby znów nie było, że o 12.15 nagle zaczyna sie zbiorowe tankowanie połączone z naprawde ostatnią kawą i szybkim siku) na stacji Shell. wylot na poznań. no to do usłyszenia, a później zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie będę na V2, kied jakiś kolejny zlot niedaleko nas?? Ostatnio przeleciała mi Turawa:((

JAkoś od dwóch sezonów jestem wybity z rytmu zlotowego. Ale zamierzam co nieco nadrobić. Będę wdzięczny za info.

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...