Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj/cie/my do 10:15 na wszystkich maruderów. jadę prawie z drugiego końca miasta... :icon_twisted:

jak się znudzi oglądanie stawiania na gumę itp - w planie jest później przejażdżka do nysy na zlot.

do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super!

kulka - dzięki za ostrzeżenie

.tom. - zadzwonię do ciebie i cię obudzę :icon_mrgreen:

szafir - poczekamy, tylko daj znać, via sms, że już wyjeżdżasz (siedzisz na moto, a nie kończysz śniadanie :biggrin: )

jaca 01 - gdybyś mógł także mnie poinformować smsem, czy zajedziecie na stację, czy też nie. byśmy wiedzieli, czy czekać na was

 

karneades, prot - no szkoda, szkoda, mam nadzieję, że innym razem ;)

 

a mnie poznacie. niebieska virażka, no i ja też jestem zajebisty :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięsiąta dochodzi, wszyscy w siodłach.... ku..a!! mieszkam przy powstańców, i od 15 min słyszę jak maszyny lecą w stronę karkonoskiej na bielawę.... a ja siedzę i zaraz biore sie do nauki.

 

Jak już sie napatrzycie na bielawskie show, to wdepnijcie do postu o zlocie V2 16-18.VI. w Wenecji koło Żnina. Świetna impra sie zapowiada, odległość od wrocka akurat taka, zeby sie dobrze przejechać, no i nie moze naszej reprezentacji tam zabraknąć. Chyba warto sie zebrać, jest jeszcze czas na planowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po.

pisząc na forum o zbiórce na bp, nastawiałem się na kilka maszyn, ale nie na..... 20!! plus minus, nie policzyłem dokładnie, ale tak wychodziło. coś pięknego, już drugi taki widok w tym sezonie, a jeszcze jechałem na czele jako drugi, a potem ostatni. gratuluję zdzwonienia się ludzie. piękna ekipa się zebrała.

oczywiście jak to w życiu, umawiamy się na 10, a wyjechaliśmy przed 11 :icon_twisted:

przelotowa 80-90, byliśmy przed 12.

kłaniam się nisko policjantom, chociaż w dzierżoniowie wszystkich wystraszyli, że nas zatrzymają do kontroli, a tutaj niespodzianka - blokada ruchu, byśmy mogli przejechac, hehe

 

zlot, jak zlot, pełno maszyn, gość z austrii wyczyniał cuda, żarcie okropne :icon_mrgreen: i powrót na około

 

pozdrawiam wszystkich!!

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięsiąta dochodzi, wszyscy w siodłach.... ku..a!! mieszkam przy powstańców, i od 15 min słyszę jak maszyny lecą w stronę karkonoskiej na bielawę.... a ja siedzę i zaraz biore sie do nauki.

 

Jak już sie napatrzycie na bielawskie show, to wdepnijcie do postu o zlocie V2 16-18.VI. w Wenecji koło Żnina. Świetna impra sie zapowiada, odległość od wrocka akurat taka, zeby sie dobrze przejechać, no i nie moze naszej reprezentacji tam zabraknąć. Chyba warto sie zebrać, jest jeszcze czas na planowanie

 

 

Olo a co to za cudo?? Kiedy wyjazd?

pozdro

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...