Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to kto dzis chetny na nocna jazde moze sobie przejezdzimy!!!! ustawka na okolo 17-18 pasuje odzywac sie a najlepiej jezdzic jezdzic bo ja nie moge zyc bez tego :twisted: trza sie spotakac a nie pisac:d Ja nie prosze ja zapraszam ale widze ze tu nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez studiuje we Wrocku, do listopada zeszlego roku nawet jeszcze smigalem na swoim malenstwie - a potem zechcialo mi sie remontu i nie mam kiedy skonczyc.

Maszyne trzymalem pod Parawanowcem - nigdy wiecej. Raz spuszczone paliwo, 2x rozwalone lusterka, raz ukradziony korek od baku.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kto dzis chetny na nocna jazde moze sobie przejezdzimy!!!! ustawka na okolo 17-18 pasuje odzywac sie a najlepiej jezdzic jezdzic bo ja nie moge zyc bez tego :twisted: trza sie spotakac a nie pisac:d  Ja nie prosze ja zapraszam ale widze ze tu nie ma sensu

Ja zawsze :twisted: ale niestety moto jest daleko ;)

Po Bożym Ciele będę we Wrocku z maszyną to wtedy na "ustawki" można się umawiać ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechalem do Wrocka pierwszy raz na motocyklu - to byla sluszna decyzja pogoda dopisala, ale zajec bylo tym razem od ... groma wiec nie mialem wiele czasu. Widzialem sporo motocyklistow na ulicach.

Jesli ktos jest chetny na zawarcie znajomosci to prosze o nr komorek lub GG na priw, im wiecej kontaktow tym wieksza szansa ze kogos spotkam przez kolejne lata studjow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpz400r. Uwaga kto chetny na bielawe z noclegiem zrobimy tez mala bibke koszt noclegu 20 zl. Wczesniej musze wiedziec kto ,co i jak?! I warunek jedzie ten kto spoko chleje i sie dobrze bawi bo jak nie niech szuka innej ekipy!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpz400r. Uwaga kto chetny na bielawe z noclegiem zrobimy tez mala bibke koszt noclegu 20 zl. Wczesniej musze wiedziec kto ' date='co i jak?! I warunek jedzie ten kto spoko chleje i sie dobrze bawi bo jak nie niech szuka innej ekipy!!! :twisted:[/quote']

Spoko chleje czy sporo chleje, bo istnieje jednak zauważalna różnica :(

A jak ktoś nie pije i się dobrze bawi :banghead:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...