Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechalo troche sprzetow :clap: i znowu z solnego nas policja wyrzucila :icon_evil:

Czego oni sie czepiaja na tym Solnym,ze parkuje sie na chodniku? W tygodniu pojedyncze maszyny stoja kolo kwiaciarni i nie ma problemu,a moze chodzi o cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVRemoS - tak jak napisales "pojedyncze maszyny", a jak przyjedzie 30 motocykli to widac jest juz problem. Wczoraj czepiali sie o to ze nie wolno na chodniku parkowac ;)

 

zaglosno chyba przy stole siedzilismy a jak bysmy mieli garnitury to gamonie pewnie by nawet nie podeszly , cwoki jedne :D

 

 

dlatego pozdrawiam policje srodkowym palcem

 

a ty panie VAN HAN dawaj z nami do brenna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do zobaczenia dzisiaj

 

Nie dalam sie zaprosic na zlot, ale przynajmniej zaistnieje na forum.

 

Pozostalych wtajemniczne, jako ze Van Han mnie wylowil na forum jako kompletna nowicjuszke, ktora jednak ma zapal, zeby sie nauczyc jezdzic na motorze. Znajomy mnie przewiozl jakis czas temu i nie daje mi teraz to spac po nocy. Sek w tym, ze zanim ja zarobie na prawko, nie mowiac juz o motorze (prawko najpredzej na wiosne, a motor- moze po wakacjach), to zdaze 500 razy juz zmienic zdanie. Dlatego szukam wsparcia duchowego na forum, a skoro kobieta na motorze to cenne zjawisko, to pewnie i uda mi sie przezimowac w tym postanowieniu. pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elite Wrocka :biggrin:

Od niedawna sam posiadam Drag Star-a i jednocześnie jestem nowym forumowiczem .....z okolic Wrocławia, zaczytuje się w forum i interesuje mnie możliwość spotkania sie we Wrocku....ktoś już pytał ale chyba nie dostał jasnej odpowiedzi wiec powt. co z tym ORLIM??...otwarte dla każdego??? jak tam dojechać???...pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Rumun1 - otwarte dla wszystkich. Orle Gniazdo, ul. Strachowicka 42a.

 

Jedziesz w strone lotniska ul. Graniczna i przed jednostka wojskowa (ktora jest po lewej) skrecasz w prawo na ul. Macieja Przybyly.

 

wrzuc sobie na www.wroclaw.pl ul. Strachowicka 42a :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu byliśmy z ArtB pierwszy raz (nieźle lało), dzisiaj też się wybieramy :banghead:

pozdro bwoj

 

tez byłam :icon_question:

 

lało ale udało nam się ominąc największy deszcz jak jechaliśmy na solny :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma.Tez bym dzisiaj podjechal zeby zobaczyc jak to sie palanty czepiaja na Solnym bo sami nie maja,ale moja Suczka jest w proszku.Zmieniamy kolory wiec plastiki u lakiernika.Od nastepnego tygodnia bedzie w jedynym wlasciwym,czarno-czarnym,oczywiscie z odrobina metalu :banghead: Tak wiec do nastepnego czwartku mysle.Pzdr i dobrej zabawy :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...