Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ostatnio jezdzilem w zatyczkach do uszu, powiem wam

ze jezdzi sie rewelacyjnie. bardzo dobrze slychac nadjezdzajaca karetke

i nawet pasazera z tylu a nie ma problemu z szumem wiatru

i przy wiekszych predkosciach wrazenia, ze zaraz urwie glowe

do kletna zabiore pare kompletow moze bedziecie chcieli to sprawdzic

 

pozdr

 

 

A powiedz proszę..... takie te zatyczki to normalne za pare zeta z apteki? Co się lepi jak plastelinę i fokle?

 

 

a ja przy okazji podam dziwny przypadek techniczny jaki mnie spotkał...

jakis czas temu pisałem ze mi sie akumulator w 3 dni rozladowal.. no wiec sprawa wyglada tak:

do tej pory ładowałem go bez wyciagania ale dzis musialem wyciagnac i przewiezc do domu. i okazalo sie ze jest totalnie wyparowany!!!!

był kupiony nowy rok temu a tu dziasiaj ma moze 1cm elektrolitu. jakaś masakra... przeciez to właściwie jest chyba niemozliwe zeby aku tak odparował? narazie zalałem wodą destylowaną i łąduje.. zobaczymy co z tego bedzie.... czy ktos mial taki przypadek? moze wylało sie przy szlifie pod koniec zeszlego sezonu? ale nie pamietam zadnej plamy a kable wokół aku tez nie są wyżarte:)

pzdr

 

 

Miałem podobny przypadek po zimie... tak samo wyciągnąłem go co by umyć i fokle.... patrzę..... i nie wierzę normalnie.... pusto w środku..... totalna susza.... Tak samo nie mam pojęcia co było przyczyną...

 

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to alternator to jakim prądem powinien ładować w czasie pracujacego silnika i wlaczonych swiateł? zebym mogl sparwdzic miernikiem. i jesli jest dupa tutaj to czeka mnie wymiana alternatora? czy jakies drobniejsze zabiegi?

 

priest ->

 

i wystarczylo ze zalałes i naladowales i teraz jest ok? czy wymieniales aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

priest ->

 

i wystarczylo ze zalałes i naladowales i teraz jest ok? czy wymieniales aku?

 

 

 

Dałem do punktu gdzie sprawdzają akumulatory - możesz po prostu podskoczyć do sklepu z akumulatorami - .... zapytałem czy da radę na tym jeszcze śmigać..... popatrzyli... pomierzyli ... zalali (nie wiem tylko czy samą wodą .. czy też elektrolitu dolali)... naładowałem elegancko...... i smigam drugi tydzień...

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz musial nagwintowac na wiekszy gwint

sam to mozesz zrobic

 

a linke od sprzegla lekko naciagnij i bedzie dobrze

o ile pamietam z lewej strony to sie robi

przy silniku

 

dobrze pamiętasz po lewej stronie jest regulacja, ale także przy srzęgle. Z której lepiej skorzystać i jak mam rozumieć "lekko naciągnij"?

 

sam nie zabardzo chcę gwintować bo to jest ingerencja w silnik i bałbym się zeby coś nie pękło. Problem rozwiązałem zakręcając dłuższą śrubą i na razie trzyma. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"qdlaty2004 a z toba w zgierzu gdzie sie spotykamy?"

 

No myślę, że najlepiej przy McDonaldzie w Zgierzu bo jest przy głównej trasie, jak wpadniecie do Zgierza od Włocławka ro po lewej stronie będzie McD i tam ja sobie będę czakać tylko napisz o kórej będziecie.

 

a następnie jak wyczytałem to spotkanko w Łasku przy barze Skorpion tak ? bo jak tak to ze Zgierza będziemy tam jechać ok. 30 minut. więc weź poprawkę na dojazd do grupy warszawskiej

Edytowane przez qdlaty2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy radę, a nie wiesz czy jedzie ktoś z Łodzi bo jak tak to musimy się z nimi gdzieś umówić .

 

a i mała poprawka do Łasku jest ok. 40 km ze Zgierza więc 30 min. to troszkę mało na dojazd

Edytowane przez qdlaty2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy radę, a nie wiesz czy jedzie ktoś z Łodzi bo jak tak to musimy się z nimi gdzieś umówić .

 

a i mała poprawka do Łasku jest ok. 40 km ze Zgierza więc 30 min. to troszkę mało na dojazd

:icon_mrgreen: Witam.Gdyby ktoś był z Łodzi jeszcze to może przez miasto a gdyby nie to można ze zgierz na pabianice i wszystko bokiem objechać a to chwila moment :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...