Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heja ludziska witam po malej przerwie:) po uwzglednieniu waszych uwag wypocilem cos takiego is zczerze mam nadzieje ze jest to wersja ostateczna bo nie wiem kiedy znowu znajde czas zeby do tego usiąść. takze prosze o komentarze i ewentualna liste chetnych na taka naszywke. na dniach bede mial ceny to sie porowna z tym co ma KaKa. pozdrowienia

 

i zapomnialem o linku:)

http://eksces.freehost.pl/virago%20b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chcialbym powitac wszystkich na tym forum.

 

Mam takie pytanko jestem mlody i chce kupic swoj pierwszy motor wczesniej mialem takie motorki itp. Mam okazje kupic Yamahe Virago 535 z niemiec to jest sprawdzony, bo to jest od znajomego mojego wujka oni sie bardzo dobrze znaja... sprzet tylko uszkodzony ma uszkodzone łożysko na wale... i nie wiem ile taka naprawa moze kosztowac u dobrego mechanika... ? Motor mam okazje kupic bardzo tanio bo az za 400 euro. Prosze doradzcie mi ...

 

Tak na marginesie te forum co ma z data... mam 18 lat a pokazuje ze mam 13 :icon_rolleyes:

Edytowane przez kusztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kupuj i sie nie zastanawiaj, wał uzywany mozna za pare stowek dostać, a łożysko to kwestia jeszcze niższych kosztów.

 

A propo naszywki to mysle ze zaloze świezy temat jak bede mial ceny i tam sie zrobi oficjalna liste. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktos moze ze slaska? I zna tam dobrego mechanika ? Zeby mi lozysko wymienil ?

 

 

Dzwonilem do seriwsu yamaha to powiedzieli ze wymiana z robocizna kolo 1500zl he!

 

A dzwonilem do takiego goscia co sie tym zajmuje to powiedzial ze z oszczelkami ze wszystkim kolo 1000 zl.

Edytowane przez kusztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na wiosnę kupię sobie virago 535 a teraz mam pytanie: co to jest na samym dole pomiędzy silnikiem a tylnym kołem? (coś podobnego do zbiornika)

 

Co do naszywki to wydaje mi się że ta dziewczyna powinna ręką opierać się o literę R bo tyłek i stopę ma bezpośrednio na literach a ręka tak wisi nad literą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na wiosnę kupię sobie virago 535 a teraz mam pytanie: co to jest na samym dole pomiędzy silnikiem a tylnym kołem? (coś podobnego do zbiornika)

To na samym dole to puszka od wydechu. Jak będziesz gdzieś miał możliwość to przyjrzyj się dokładnie - z wydechów rury wchodzą w tą puszkę po czym dopiero z niej wchodzą w te "cygara" :( A wygląd zewnętrzny mówi coś innego :evil:

Podobnie jest filterm powietrza czy ze zbiornikiem paliwa. Ogólnie 535 to moto składające się właśnie z takich atrap. Ale złego słowa nie powiem i polecam to moto. Jest niezniszczalne i prowadzi się jak taczka - jedzie samo i ważne by mu w tym nie przeszkadzać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

mam odpowiedz z jednej firmy:

17zl za naszywke - przygotowanie wliczone juz w cene.

mozna bedzie dorabiac w przyszlosci ale minimum 18szt.

czekam jeszcze na inne oferty takze moze sie uda taniej chociaz mysle ze nie jest źle.

no i mam nadzieje ze zbierze sie te 20 osób.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...