Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kletno, kletno, kletno :biggrin:

 

najleprzy wybór, byłem tam dwa czy trzy razy :clap:

 

jest świetnie

:crossy:

kiedy dokładnie to będzie

 

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

 

 

kletno, kletno, kletno :banghead:

 

najleprzy wybór, byłem tam dwa czy trzy razy :clap:

 

jest świetnie

;)

kiedy dokładnie to będzie

 

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę daleko - ja mieszkam w centrum i odemnie było przez Wrocław prawie 400 więc z pomorza z 700

 

Ale co tam km. ... będzie fajna imprezka i to się liczy :biggrin:

 

Spędziłem tam Sylwestra - piękna okolica i fajna knajpka

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Cicho u was panowie - serio. Widze ze wiele mnie omija odkad wyjechalem. No ale mam nadzieje ze jakos kiedys nadrobie.

 

Tak na szybko to chcialbym podziekowac za przyslanie naszywek. Wielgasne DZIEKI. OD razu czuje sie lepiej w mym ulubionym motocyklowym barze :buttrock:

 

Pozdrowka

Konik

 

Hej kolego

 

przeczytalem kilka postów o tych naszywkach i chetnie bym taka zamowil daj mi namiar na te naszywki, i jeszcze jedno widzialem twoj motorek i mam pytanie ile dales za chromowanie blotnikow i gdzie

 

Pozdro K# :icon_mrgreen:

 

Hej

Witam wszystkich

 

Tez jestem posiadaczem virago co prawda od jakiegos listopada motorek jest super 95 rocznik 15000. Bede tu czesciej zagladal bo widze ze warto :icon_twisted:

 

Pozdrawiam K#

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystki serdecznie za życzenia urodzinowe, było mi bardzo miło :icon_razz: :notworthy: :crossy: :lalag:

 

Odnosnie spotkanie miłośników Virago, to juz lada momeny rzucę osobny temat, Planowane jest w dniach 20-22.04.2007r w Kletnie w lokalu Biker's Choice- podaje link:

http://www.jaskinia.pl/bikerschoice/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z duza iloscia nowych posiadaczy Virago i pewnego zainteresowania tematem odżyje również temat naszywki. Powiedzcie tylko czy chcielibyscie je jakoś niedlugo czy może na spotkaniu w Kletnie? pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z duza iloscia nowych posiadaczy Virago i pewnego zainteresowania tematem odżyje również temat naszywki. Powiedzcie tylko czy chcielibyscie je jakoś niedlugo czy może na spotkaniu w Kletnie? pozdrawiam wszystkich

 

No wlasnie ja jestem chetny na te naszywke

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja jestem chetny na te naszywke

:icon_twisted:

 

 

ta ja rowniez

ale poczekam do spotkania w kletnie :icon_twisted:

 

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

 

 

stary co sie martwisz

do mnie masz 140 kilasow

 

zajedziesz wypijemy kawke i pojedziemy razem do kletna :icon_exclaim:

trzeba tam byc

namawiam jeszcze paru virazkowco z okolic

:flesje: i oczywiscie nad zona juz zaczynam pracowac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuj nad Żonką pracuj... to ważne aby się nie złościła... bo i po co masz miec zły nastrój w Kletnie... :bigrazz:

 

ta ja rowniez

ale poczekam do spotkania w kletnie :icon_exclaim:

stary co sie martwisz

do mnie masz 140 kilasow

 

zajedziesz wypijemy kawke i pojedziemy razem do kletna :icon_exclaim:

trzeba tam byc

namawiam jeszcze paru virazkowco z okolic

:icon_twisted: i oczywiscie nad zona juz zaczynam pracowac :flesje:

Ja chyba nawet pojadę z Żoneczką :icon_twisted:

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

 

dokładnie w prostej linii 479km

 

exces będziesz w kletnie, bo dawno się nie widzieliśmy

 

 

pyt

 

a jak kumpel przyjedzie do kletna na Drag Starze to się nie obrazicie??? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ja rowniez

ale poczekam do spotkania w kletnie :)

stary co sie martwisz

do mnie masz 140 kilasow

 

zajedziesz wypijemy kawke i pojedziemy razem do kletna :crossy:

trzeba tam byc

namawiam jeszcze paru virazkowco z okolic

:clap: i oczywiscie nad zona juz zaczynam pracowac ;)

 

 

No coś Ty ? Z żoną do Kletna ??? Na virniku 535... ? Najlepsza droga do rozwodu jeśli chcesz z Nią jechać aż ze Świecia. Chyba że załadujesz się w autokuszetkę PKP a potem na południowe drogi. Moja żoneczka już po 50 km mówi że ma obity tyłeczek, który potem muszę masować. I nie mogę nie przyznać jej racji bowiem, jaki jest tylni fotel każdy wie kto na nim jechał...

Jedynie mój syn może z tyłu usiedzieć do bólu, a nawet dłużej. Dla niego motor to Guru i nie ważne gdzie, byle do przodu.

 

A ile to będzie km z Gdańska ? Około ...

 

dokładnie w prostej linii 479km

 

exces będziesz w kletnie, bo dawno się nie widzieliśmy

pyt

 

a jak kumpel przyjedzie do kletna na Drag Starze to się nie obrazicie??? :buttrock:

 

Ja tam nie wiem jak inni, ale 650 może i mogłaby się tam pokazać, bowiem na starcie i tak zostanie w tyle. To wiem, bo próbowałem nie raz nie dwa. :crossy:

Co na to inne virniki ?...

 

A tak na poważnie, to osobiście nie mam nic przeciwko, w odróżnieniu od zlotów HD dla których również Gold Wing nie jest godny przyjęcia. Ale ten typ tak ma : "jak wchodzisz między wrony, to kraczesz jak i one" ... choć do orłów im daleko.

Nie oceniam. Tylko komentuję.

 

Z Gdanska to troszke za daleko jak na pierwszy dalszy wyjazd ,przez caly kraj.Moze bedzie cos blizej.

 

No coś Ty ??? Cały kraj to trasa Świnoujście-Ustrzyki Grn. Jakieś 900km. A znad morza w górki tylko 479km jak napisał jeden z kolegów. Może jednak ruszymy ? Mamy wsparcie virników już po niecałych 2 godzinach - w Świeciu. Hmmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat rusza ostro do przodu i spotkanie z calą pewnościa bedzie cieszyło sie duża frekwencją. A jest to spotkanie milośników Virago, a nie tylko posiadaczy...więc kazdy bedzie mile widziany, takie jest moje zadanie i mysle, ze wszyscy je podzielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, tez tak myśle nikt posiadaczy innych motocykli bił tam nie będzie

dangel-> no bede bede:) bo faktycznie troche czasu mineło - a mieszkamy teraz koło 1,5 km od siebie:D masz moze jakis namiar gdzie moglbym w miescie trzymac moto przez sezon?

co do naszywek to jak ktos jedzie do kletna i chce to sie deklarowac bo nie wiem ile zrobić, a jak ktos wie ze nie pojedzie i tez chce to pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszywek to jak ktos jedzie do kletna i chce to sie deklarowac bo nie wiem ile zrobić, a jak ktos wie ze nie pojedzie i tez chce to pisać na PW

 

Witam, Eksces - moglbys podpowiedizec VN-owcom gdzie i za ile robisz naszywki. My wlasnie na forum rozpatrujemy taka mozliwosc i chetnie bysmy sie dowiedzieli wiecej np jaka jest ilosc minimalna, czas realizacji, kto przygotowouje opracowanie komputerow itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ugadaną jedną hafciarnie i tam mi moga zrobic troche mniej sztuk. Projekt i opracowanie komputerowe to moja robota także eysylalem im gotowy wzor w krzywych do haftu. napisz na PW ile tego chcecie to zobaczymy co da sie zrobić...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...