Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zwrócić uwagę P.T. Kolegom, że zbaczamy bardzo daleko od tematu wątku. :icon_eek: Jest cały dział forum poświęcony prawku i przygodom z tym związanym. :rolleyes: Tu zagladam w związku z miłością do Virażki i od jakiegoś czasu rozczarowuję się srodze... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę P.T. Kolegom, że zbaczamy bardzo daleko od tematu wątku. :icon_eek: Jest cały dział forum poświęcony prawku i przygodom z tym związanym. :rolleyes: Tu zagladam w związku z miłością do Virażki i od jakiegoś czasu rozczarowuję się srodze... :icon_twisted:

 

Świete słowa....moze zmienie nieco temat- kolega Pierwoszów organizuje małe spotkanie integracyjno- towarzyskie w Mirosławicach (trasa z Wrocławia do Świdnicy) przy szklanicy zacnego trunku, muzyce tańcach itp. z drugimi połowami, termin 17.02.2007r, koszt 85 zł od osoby z noclegiem i wyzerką,,jedynie trunki we własnym zakresie (można swoje lub na miejscu). Moze ktoś z Viragowców sie skusi...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosnikiem choppera jestem od zawsze ale na serio od lata ,aposiadam vrowke od polowy listopada troszke naprawiam,troszke pucuje .Mam pytanko :gdzie nie drogo w okolicy Gdanska reguluja gazniki amorze ktos umie i ma przyrzady :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosnikiem choppera jestem od zawsze ale na serio od lata ,aposiadam vrowke od polowy listopada troszke naprawiam,troszke pucuje .Mam pytanko :gdzie nie drogo w okolicy Gdanska reguluja gazniki amorze ktos umie i ma przyrzady :rolleyes:

Z Pruszcza masz najbliżej na Orunię: w warsztacie przy salonie skuterowym Master pracuje Edek - spec od Virażki, na pewno ustawi Ci dobrze gaźniki. Gdybyś chciał to robić kiedyś we własnym zakresie, chętnie wypożyczę Ci parę manometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem:

 

kupiłem nowe aku, podłączyłem, pochodziło. moto postało na dworze teraz w deszczu. próbuje odpalić i nie idzie. okazuje się, że mam te styki nagle zaśniedziałe, a także jakieś takie czarne.

 

jak to najlepiej usunąć? zdrapałem ile mogłem nożykiem, ale mam wrażenie, że nie do końca jest OK, bo mi klakson nie klaksoni, a klaksonił na początku (gdy podłączyłem aku pierwszy raz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pruszcza masz najbliżej na Orunię: w warsztacie przy salonie skuterowym Master pracuje Edek - spec od Virażki, na pewno ustawi Ci dobrze gaźniki. Gdybyś chciał to robić kiedyś we własnym zakresie, chętnie wypożyczę Ci parę manometrów.

 

 

A w jakiej kwoci sie zamkne

 

Dzieki .A w jakiej kwoci sie zamkne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartic też miałem szopki z tym klaksonem jak zapakowałem nową baterie, przeczyściłem styki itd. i nic nie działał już miałem kupić nowy ale po miesiącu zaczął działać ! sam nie wiem dlaczego był głuchy obraził się czy co?

a jak kupiłeś aukumulatorek to podładowałeś go czy tylko zalałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qdlaty, po zakupie aku, zalałem go, a następnie podłączyłem pod prostownik.

 

wymiana akumulatora to kuresko ch.owe zajęcie. ile pieprzenia się z tą rurką, przewodami, dokręcaniem, ustawianiem styków, czyszczeniem... i to jeszcze robiłem wieczorem przy bladym świetle latarni... idzie się pochlastać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qdlaty, po zakupie aku, zalałem go, a następnie podłączyłem pod prostownik.

 

wymiana akumulatora to kuresko ch.owe zajęcie. ile pieprzenia się z tą rurką, przewodami, dokręcaniem, ustawianiem styków, czyszczeniem... i to jeszcze robiłem wieczorem przy bladym świetle latarni... idzie się pochlastać

 

No w tym elemencie Japońce sie nie postarali,ale idzie o wiele łatwiej gdy robić to we dwóch (byle nie we dwoje....hahaha) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...