Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Zastanawiam sie czy teraz brac...ale co tam...mialam w tym swoj wklad :banghead: :banghead: :evil:
Ze niby co? Sprzedajesz Virazke i naszywki nie chcesz? Nie moze byc :notworthy: Moja tez niedlugo idzie w swiat :notworthy: Ale juz wybralem nastepce: marzy mi sie Yamaha XV1600 Wild Star :notworthy: choc mozliwe ze po drodze bedzie jeszcze cos tanszego (moze jakis fajny Drag Star 1100) :biggrin:

 

Pozdrowka

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...

troche sie nazbieralo wiec moze nie bedzie problemów...

jak potwierdze ceny to podam numer konta, odbior wysylkowo albo osobiscie we wroclawiu.

moze jeszcze sie ktos dopisze?:) aha,, dopisujac sie powielajcie stara liste i dopisujcuie siebie. zeby zawsze ostatnia lista byla aktualna.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę do tematu :( ojej silnikowy :)

większość z was wcześnij pisało że lejecie 20w40 i tak właśnie podaje też producent Yamaha

przeszukałem net i 20w40 występuje tylko w mineralu :clap: czy jest półsyntetyk 20w40 :clap:

 

może jednak mineralny???

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała uwaga!!

Uwazajcie we wroclawiu na skrzyzowaniu paprotnej z żmigrodzką!! Jest w cholere piachu na asfalcie.

w dzien pewnie da sie zauważyć ale w nocy jest ciemno jak w dupie bo skrzyzowanie jest prawie nie oswietlone. Wczoraj wywinąłem tam takiego pokazowego szlifa że hej :)

Stryczek dla drogowców i ZDiK !! jełopy ostatnie.........

to bylo tak ku przestrodze:)

a propo naszywki to dzis otworze oficjalny temat, odrębny od tego. Na wpisy i wplaty bede czekal do konca przyszlego tygodnia i lecimy z tym koksem. pozdro

 

->bartic: sprzedajesz maszyne? a na co zamieniasz jesli mozna wiedziec?:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Jak znam zycie to nie doczekam sie naszywki (szczegolnie ze w czw 21.9 wylatuje do Anglii). Jakby co to wezcie dla mnie 2 i powiadomcie ze sa do odbioru (i tu Danielek prosba do Ciebie :D bedziesz dokonywal przesylki zagranicznej :flesje:).

 

Pozdrowka

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak.. ze musialem zmienic hafciarnie bo mnie ta poprzednia wydymałą:D stwierdzili jak do nich zadzwonilem ze maja duzo wieksze zlecenia i moje jest dla nich nie rentowne. ale mam juz następce. w poniedzialek bedzie wszystko dograne. sory ze tak to sie teraz przeciaga ale to juz nie z mojej winy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...