Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, łapcie szybką impresje na temat

http://eksces.freehost.pl/virowka.jpg

 

cos sie tam jeszcze wstawi i podpicuje:) dajcie znac czy wolicie kolorowe czy dwutonowe projekty. bo to inaczej trza podejsc do rzeczy:)

Podoba mi się, pracuj dalej :flesje: .

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez żadnych panienek.
Tylko mam jedno zastrzezenie...ta panienaka...nie wiem...jakos mi nie pasuje ;/

Nie no ludki... jak to bez panienek? To se ne da :eek: To ze Beti marudzi to jeszcze zrozumiem (choc to pozytywnie zakrecona osobka) ale Radziu zeby i ty... Chyba dawno nie rozmawialismy i dziwne mysli przychodza Ci do glowy :flesje:

 

No dobra przekonaliscie mnie... na bak sobie wiec musze taka wykombinowac :flesje:

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cieszę się, że pomysł ma swoich zwolenników. Moje propozycje to:

1.zamiast Rider może Polska(taki mały odnośnik narodowy)

2.napis w dwu kolorach biało-czerwonych na czarnym tle ze srebrną obwódką

3.raczej bez panny, ale nie jestem nieugięty :flesje:

 

czekam na gotowca(wzór) i popycham sprawę dalej :flesje:

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.zamiast Rider może Polska(taki mały odnośnik narodowy)

2.napis w dwu kolorach biało-czerwonych na czarnym tle ze srebrną obwódką

Jestem bardzo na TAK :biggrin: W takiej sytuacji jestem w stanie zgodzic sie nawet na Poland zamiast Polska :biggrin:
3.raczej bez panny, ale nie jestem nieugięty :flesje:
I to mi sie podoba :buttrock:

 

Pomysl Bartica z elipsa w ogniu tez calkiem calkiem ale jak ma byt patriotycznie (co mi sie podoba) to moze juz bez plomieni :flesje:

 

Pozdro

Konik

 

czekam na gotowca(wzór) i popycham sprawę dalej
O wlasnie... byle szybciej. Niedlugo wyjezdzam do UK i bylbym bardzo proud noszac taka naszywke na skorze :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie tyle płomień, co ta obwódka na końcu zmieniałaby się w kształt płomieni. np. 2 na jedną stronę. ona ciągle może być srebrna, a napisy kolorowe. i koniecznie 'poland' zamiast 'polska'... chociaż wolałbym 'europe'...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzyndzli sie uczepili kurka wodna!! :D niech bedzie:) postram sie cos przygotowac na dniach zbierając wasze pomysly. o plomieniach tez myslalem ale nie jestem pewien jak to wyjdzie, zobaczymy.

konik -> jak sie nie wyrobimy przed twoim wyjazdem do UK to ci na wyspy wyslemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konik -> jak sie nie wyrobimy przed twoim wyjazdem do UK to ci na wyspy wyslemy:)
No kurka licze na was chlopaki! trzeba sie jakos u angoli prezentowac... Wiekszosc z mlodych nawet nie wie gdzie Polska lezy ale co starsi bo bardzo mili ludzie i milo naszych rodakow wspominaja :D

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej virago riderzy :buttrock:

 

oblookajcie to:

http://img95.imageshack.us/img95/5111/viragologo7fc.jpg

 

projekt otwarty na zmiany. wybaczcie mi te krzywe beziera, ale corel mi nie bliski, a illustratora akurat nie mam...

 

pozdrawiam i czekam na feedback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartic -> czyzbys byl leworeczny?:buttrock::D

pomysl calkiem przyjemny, tylko nad proporcjami trzeba popracowac i linią tych krzywych:) nie bawcie sie w zadne corele czy photoshopy od poczatku projektowania bo to nie rozwija! kartka i ołówek to jest jedyne narzedzie ktore tworzy. na kompie to koncowy projekt dopiero mozna wykonac.

pozdrawiam

 

wersja konikowa :biggrin: :

http://eksces.freehost.pl/viragopanna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, jestem leworęczny :buttrock:

a projekt jest na kartce i tam wygląda lepiej :biggrin: próbowałem ufinalnić właśnie. twój pomysł też jest fajny, tylko właśnie jest duża różnica często pomiędzy tym co na kartce, a tym co na końcu. oczywiście to co pokazałem to też jakby pomysł. tam trzeba jeszcze popracować :biggrin:

pozdrawiam

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze jestes leworeczny bo m.in. narysowales plomienie w lewo:D dletogo trzebaby twojemu projektowi zapodać mirrora:D bo wiekszosc ludzi jest praworeczna i czuja inaczej kompozycje (w sensie nie inaczej tylko dokladnie na odwrót :buttrock:) niestey, leworeczni artysci ucza sie praworecznych zasad:)

moze jeszcze dzis wrzuce swoja wersje plomienistą jak juz kiedys obiecalem... pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...