Skocz do zawartości

Znalazłem fajną dt 80lc2 :D Co o niej powiecie??


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

KIedy byłem u kolegi pokazał mi on super dt-tke i to w dodatku za około 1000zł (do targowania)

Trzeba zmienić Tłok+pierścienie i niedługo będe wiedział czy trzeba też cylinder i łozyska. Jest na papierze(ale wyrejestrowana) elektryka działa połowicznie (trzeba połączyć i polutowac kabelki)

Jest świeżo po malowaniu a to fota sprzed malowania(chyba) to 88rocznik

Oto fota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważiejsze to to czy da sie zarejstrować i tak jak npaisal enduras sprawdz co jest zepsue, bo jak kupisz za 1 tys wozysz kolejny i sie nie da zarejstrowac to lipa. A jak sie da to za 1tys niezła cena

 

Auto reklama :D :

 

Wlozysz jeszcze 600zl i masz moja DT :) - sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co potem Icea? RS 125?

 

Nie bluznij chlopcze :mrgreen: .

 

Jazne ze XT lub XL 250cc lub 500 cc <-- co sie pierwsze trafi :twisted: :twisted: :twisted:

 

W ostatecznosci jakas CB400 ... :|

 

Hmmmm słyszałem że CB400 kiepsko sie spisuje na torze, ale może to tylko plotki :mrgreen: Ja obstawiam XL 500 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co potem Icea? RS 125?

 

Nie bluznij chlopcze :mrgreen: .

 

Jazne ze XT lub XL 250cc lub 500 cc <-- co sie pierwsze trafi :twisted: :twisted: :twisted:

 

W ostatecznosci jakas CB400 ... :|

 

Hmmmm słyszałem że CB400 kiepsko sie spisuje na torze' date=' ale może to tylko plotki :mrgreen: Ja obstawiam XL 500 :twisted:[/quote']

 

Potrzebuje czegos do pokynywania 300km co drugi dzien (od DT mnie tylek zaczyna bolec, a i przelotowa nie ta) ... pasje do błocka zestawiam na dalszy plan..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje czegos do pokynywania 300km co drugi dzien (od DT mnie tylek zaczyna bolec' date=' a i przelotowa nie ta) ... pasje do błocka zestawiam na dalszy plan..[/quote']

 

Rozumiem rozumiem... a dlaczego akurat CB400? Może coś bardziej sportowego :D Jeżeli już zostajesz heretykiem to idź na całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje czegos do pokynywania 300km co drugi dzien (od DT mnie tylek zaczyna bolec' date=' a i przelotowa nie ta) ... pasje do błocka zestawiam na dalszy plan..[/quote']

 

Rozumiem rozumiem... a dlaczego akurat CB400? Może coś bardziej sportowego :D Jeżeli już zostajesz heretykiem to idź na całość :)

 

Z takiego prostego powodu, ze cena gorna to 3 500. Jesli wyjdzie z zarobkami przez net [a bardzo watpie] to moze 5 000 - wtedy pomyslimy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dt-tke kupuje na 100%

Musze tylko sprzedać simsona lub inne przedmioty (telefon gry czy coś)

Dt-tka ma papiery do rejestracji wszystkie. A i to jest tak że drugą koleś kupuje za 2500zł więc ja moją za 600zł :)

Musze tylko szybko simka za nawet 600sprzedać i latam :D

Tylko że kase kołuje do poniedziałku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...