Skocz do zawartości

Palomar Mt. rulez! Piękny film...


Dungood
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik full wypas ,pod Sandomierzem tez jest pare takich dróg(nazywanych żartobliwie przez okolicznych raidersów Sandomierskimi Bieszczadami :D ) tylko ,że niestety duuużo weższe drogi (ok jednego pasa na filmie to całosc na tamtej drodze ) co niestety nie pozwala na spokojne wyluzowanie sie i połykanie nastepnych zakretów bo niewiadomo czy akurat nie napotkamy kogos na swej drodze ,wiem z własnego przeżycia wypadła mi babka poldkiem całą szerokoscią drogi i mały szlif :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obejrzalem te filmiki i jestem tak podjarany ze chyba spac nie bede dzis w nocy:)A najgorsze ze przed nami cala zima:(Fajnie ze gdzies daleko za Oceanem mozna sobie teraz smigac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Super filmiki a gdzie u nas mozna tak polatac?

U nas to mozna tak poszalec na Slowacji :mrgreen: :D

W Polsce nie ma takich szybkich serpentyn a na Slowacji sa i to blisko granicy z Polska.

 

A co do filmikow to fajne ale brakowalo mi na prostych jazdy na kole :twisted:

Mam podobny filmik z gosciem jadacym na R1,laduje po takich serpentynach a co wyjscie z winkla to guma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W ololicach Szklarskiej tez sa calkiem ladne drogi.Droga ze Szklaskiej do Jakuszyc naprawde daje rade.W ogole w gorach czasem mozna fajnie polatac.A w Czechach to juz odlot jest niesamowity!Polecam wyprawe w gory-ladnie mozna oponki pozamykac.A bedac w Kudowie codziennie smigalismy do gory droga tysiaca zakretow a potem na dol-oj ladnie nam sie klocki hamulcowe jaraly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ololicach Szklarskiej tez sa calkiem ladne drogi.Droga ze Szklaskiej do Jakuszyc naprawde daje rade.

Pod warunkiem że na jezdni nie ma żwirku który Tiry narzucają kilogramami - a że jest to droga tranzytowa to jeździ ich tam sporo :twisted: i czasami jest nieciekawie z połowie winkla złapać żwirek :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgodze sie z Toba-ale w porownaniu z reszta drog,pelnych dziur i beznadziejnej nawierzchni to te drogi i tak sa super.Ja zreszta bylem tam kiedy dnia poprzedniego padalo-wiec moze dzieki temu caly syf zostal zmyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...