Skocz do zawartości

Czyszczenie wydechu


Bogus Enduro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strzelac można tylko z silników 4T

 

No to spoko ale czy nic mi tam nie wyżre w środku kret?? Czy jak wleje kreta do dyfuzora to czy potem moge go zakładać znów czy musze go rozpoławiać żeby powkładac wate nową itp?? chodzi mi czy niebędę miał strat potem...

strat nie będzie. rób to smiało, potem tylko połóż na słoncu albo w ciepłym miejscu żeby wysechł. rozpoławiac nie ma sensu bo nic z nim w srodku sie nie stanie. najlepie pozniej wsadzic w niego waż ogrodowy i odkrecic na 2 minuty żeby dobrze wypłukało cały syf

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko ale czy nic mi tam nie wyżre w środku kret??

Wyżre bród

 

Czy jak wleje kreta do dyfuzora to czy potem moge go zakładać znów czy musze go rozpoławiać żeby powkładac wate nową itp??

Jak masz rozpoławiać to wcale się kretem nieprzejmuj...

 

Kumpel mi powiedział że dwusówy nie strzelają -mówi że nie ta pojemność -czy to prawda??

A co ma pojemność do typu silnika?

 

strzelac można tylko z silników 4T

 

Z 2T również, aczkolwiek ciężko i wcale niewychodzi efektownie... Romecik zrobił "PUFFF!!!" i zdechł... Za to Hondziawka strzela pięknie :buttrock: W dzień widać tumany sadzy a w nocy fruwające iskry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondziawka strzela pięknie

 

slyszalem i potwierdzam :buttrock: uszy mnie bolaly jeszcze kilka minut

 

Z 2T również, aczkolwiek ciężko i wcale niewychodzi efektownie...

 

moj mbx tez nie daje rady, ale jak juz pisalem wska dawala prawie jak twoja cb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniem założysz przepłucz wodą dokładnie. Bo jak chcesz go rozpoławiać to po jaką cholere masz się kretem bawić? wtedy lepiej już ręcznie wydłubać i naftą czy inną benzyną umyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak uszkodzi wate to to tylko polepszy osiagi i sprzet bedzie mial bardziej metalicznyh dzwiek jak na 2t przystalo :( . Ja czyscilem kretem dyfuzor z watą i bylo wszystko ok. Potem kolega odemnie kupil ten motocykl, rozcial wydech i wata tam caly czas siedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

odkopuję ;) bo mam takie pytanka:

 

- w jakiej pozycji ułożyć dyfuzor zalany kretem z wodą? pionowo tak żeby końcówka wychodząca do tłumika była na dole, czy może poziomo tak jak się ułoży na podłodze?

- zalać do pełna?

- czym zatkać dyfuzor?

- czy tak samo mogę zrobić z tłumikiem [MIG] (jest tam jakas ta siateczka, czy to się nie zniszczy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. najlepiej zatkac takim wielkim korkiem od wina. ja czyściłem sodą kaustyczna, ona potrafi nawet spaliś padline wiec przeczyścila tłumnieczek od komarka pieknie

 

P.S

jesli ktos z okolic płocka potrzebuje sody służe pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie zatykal, bo wydziela sie gaz i moze wystrzelic a jak sie wyleje to bedzie lipa bo na zewnatrz powypala i syf bedzie. A najlepiej ustawic pionowo i nazac prawie do konca jak ustawisz poziomo to tylko polowa si wyczysci dobrze a góra nie bardzo. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...