Skocz do zawartości

nie wkreca sie na biegu-Rs 50


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

własnie, jak to jest na innych biegach, pamiętam że kiedys miałem cos z aprillą że na 1 i 2 kręciła sie do końca a na trójce nie chciała, nie pamiętam o co wtedy chodziło ale moge poszperac w pamieci :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po dlugiej nieobecnosci na forum powiem ze niektorzy mi mowia ze to mogly pojsc pierscionki...jesli to pierscienie to po zdjeciu ukl.wydechowego bedzie plula benzyna i olejem...najpierw to gaznik sprawdze ale jesli kreci na luzie to czemu na biegu nie?jesli to bylby budny gaznik to by tez na luzie nie krecila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugiej nieobecnosci na forum powiem ze niektorzy mi mowia ze to mogly pojsc pierscionki...

A słyszysz dzwonienie masz problemy przy odpalaniu ??ale raczej to nie pierscionki bo by muła z dnia na dzień nie dostała chyba ze ci pierscien pekł :D nie daj boze bo wtedy odbije sie to na twoim portfelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie stalo z dnia na dzien.problemow z odpalaniem niemam zadnych nawet jak dluzej postoi,ale tylko wtedy gdy aku jestdobre ;) .odpala normalnie-ssanie,krece chwilke...dodaje gazu zeby ssanie odskoczylo i jeszcze raz to powtarzam i juz sobie pracuje bez problemu(musze na gazie trzymac bo sie swieca zalewa).a stalo sie to wlasnie z dnia na dzien-dziwne :( :( :(

po piatkowym odwiedzeniu knajpy 2oo pamietalem ze cos rozmawialem na temat mojej sprawy ale niestety za duzo wypilem :) :D :) :D i nic nie pamietalem.Niedziela byla spokojnym dniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

to byl gaznik,wyregulowalem i idzie jak burza.

bols2-raczej we wwszystkich knajpach sprzedaja napoje wyskokowe bez ogladania dowodów itp.Na 15 lat tez nie wygladam http://www.bikepics.com/pictures/229841/ 8)

pzdr.

norbert

 

PS.jutro śmigam! :) :D :flesje: :flesje: ;) :( :( :( :) :D :) :( :( :( :D ;) :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

to byl gaznik,wyregulowalem i idzie jak burza.

bols2-raczej we wwszystkich knajpach sprzedaja napoje wyskokowe bez ogladania dowodów itp.Na 15 lat tez nie wygladam http://www.bikepics.com/pictures/229841/  8)  

pzdr.

norbert

 

PS.jutro śmigam! :)  :D  :flesje:  :flesje:  ;)  :(  :(  :(  :)  :D  :)  :(  :(  :(  :D  ;)  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:

a widzisz jednak sie nie mylilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 15
po piatkowym odwiedzeniu knajpy 2oo pamietalem ze cos rozmawialem na temat mojej sprawy ale niestety za duzo wypilem

 

To w tych 2oo zamiast dowodu pokazuje sie karte motorowerową :?: 8O

A kto cie tam o dowód spyta?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...