Skocz do zawartości

to sie nazywa MIEĆ OPANOWANY motocykl !! (filmik)


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstaluj codeki,

Albo Zainstaluj se nowego WINDOWS MEDIA PLAYERA mi na nim wszystko chodzi.

Pozdrawiam Veteranos! :)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czolem!

 

Co by nie mowic, na mnie ten filmik robi wieksze wrazenie, niz inne, pokazujace, jak kolesie smigaja na gumach wiszac na jajkach na kierownicy :).

Szczerze mowiac wydaje mi sie, ze niewielu z tych cudakow, ktorych ogladamy na filmikach potrafiloby pokonac tak ten tor :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak sie rozkrecalem z lekcji na lekcjie na placyku. Gdy tylko instruktor szedl na kawe zaczynala sie ostrzejsza jazda. Na placu byly 2 osemki i 2 uczniow. Jak latwo sie domyslic - zaczynaly sie wyscigi na okrazenia :) Wszystko bylo pieknie dopoki ktopregos pieknego wilgotnego dnia, na piaszczystym placyku, opona-kostka w MZ nagle mi spod tylka nie uciekla :mrgreen: Szybciutko sie postawilem do pionu i spokojnie dalej powolutku robilem osemeczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Albo sciagnij drugi raz.

Mnie tez nie dzialalo. Okazalo sie, ze sie blednie sciagnelo, bo jak zassalem drugi raz, to juz bez zadnego klopotu filma zobaczylem.

A nie instalowalem zadnych kodekow w miedzyczasie (tego samego dnia ssalem dwa razy).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie, że koleś nie jest przeciętny, ale nie widze tam nic, co by było sprzeczne z prawami fizyki... (Choć wygląda imponująco... )On po prostu umie dobrze jeździć.

A swoją drogą jestem ciekaw ile razy musiał przejechać ten tor, żeby dojść do takiej wprawy. Mi imponuje nie tylko to, że maszyna robi to co on chce z dokadnością do milimetra, ale również fakt, że koleś się tak "nauczył" tego toru, że pewnie z zamkniętymi oczami mógłby go przejechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi skoro tak zadziwia was ten Japończyk na VFR 400 to jak wy robiliście 8 na kursie i egzaminie?

Nie mówię że aż w takim złożeniu ale w bardzo zbliżony sposób na SR  można tak świrować.

Miałe tan filmik jakis czas temu i musze powiedzić że fajnie by było u nas takie zawody zrobić. Pokazują one kto tak na prawdę umie jeździć na motocyklu.

e taka jazda to jak samochodowy KJS a naprawde zaczyna sie jazda w pucharze PZM czy MP czy ME, MŚ

podwórkowe wyścigi o niczym nieświadczą :!: tymbardziej o umiejętnościach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Nie swiadcza??

No to ja chce Ciebie widziec jak odwalasz chociaz tylko slalom z taka lekkoscia i szybkoscia jak ten gosc.

A to nietrudno zorganizowac - kilka palikow na parkingu i jedziesz.

Mozesz tez sprobowac zawinac trzy kolka jak on wokol jakiejs latarni (np. na real'owym parkingu).

Zobaczymy, czy bedziesz dalej mowic, ze to nie swiadczy o umiejetnosciach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Nie swiadcza??

No to ja chce Ciebie widziec jak odwalasz chociaz tylko slalom z taka lekkoscia i szybkoscia jak ten gosc.  

A to nietrudno zorganizowac - kilka palikow na parkingu i jedziesz.

Mozesz tez sprobowac zawinac trzy kolka jak on wokol jakiejs latarni (np. na real'owym parkingu).

Zobaczymy, czy bedziesz dalej mowic, ze to nie swiadczy o umiejetnosciach.

 

Pozdrawiam

wole raczej dojechać z pkt A do pkt B(oddalone min 50-100km) bezpiecznie w jak najszybszym czasie np podczas opadów deszczu zatłoczoną tirami drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...