Skocz do zawartości

to sie nazywa MIEĆ OPANOWANY motocykl !! (filmik)


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jasne że nic wielkiego, zejść na kolano jak Rosii tez każdy potrfi, albo potrafiłby jakby znał tory tak jak on, wszyscy by tak jexdzili jakby mieli taki dostęp do maszyn i torow jak on

 

 

Zwłaszcza, że wszyscy zawodnicy startujący w zawodach na torze uczą sie każdego zakrętu wraz z biegiem, na którym mają go pokonać.

 

Inaczej tego nie widzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
hmmm ?

 

Co tu takiego niezwykłego ? Mały motocykl, dobre opony, asfalt bez piasku i wyćwiczona trasa ...

Zgadzam sie.Nie wiem czym sie tak podniecacie.Zamiast podziwiac japonczyka to looknijcie na strone www.motocykle.lublin.pl w dziale squad sa zdjecia Raptownego jak na niskiej predkosci idzie na kolanie na R1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie takie kozaczenie niektorych! gosc jest d**a i kazdy by tak zrobil gdyby mial: motocykl, opony, tor - TAK? chcial bym was widziec jak robicie to co on. wtedy bylbym w stanie cofnac moje slowa. ojjjjj....... przedszkole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Vasiliy,co sie tak unosisz?Powiedz mi co bylo w tym takiego supertrudnego?

Mala,lekka VFR400,dobre opony,czysta nawierzchnia i dobre opony i spokojnie mozna to wykonac.Gdyby dali Ci takie warunki i maly motocykl i bys pocwiczyl na tym torze to bys tez to zrobil.Widzialem juz na wlasne oczy lepszych gosci co przy takiej niskiej predkosci potrafili na kolano zejsc.Moze dla Ciebie jest to cos szczegolnego bo smigasz na czopkach,gdybys pojezdzil malym scigaczem to bys zobaczyl jakie to poreczne i zwinne.A jak chcesz zobaczyc naprawde trudne ewolucje na motocyklach to posciagaj sobie troche filmikow z przyklejonego dzialu w Sport/Naked,jest tam duzo linkow do swietnych filmow.Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie takie kozaczenie niektorych! gosc jest d**a i kazdy by tak zrobil gdyby mial: motocykl, opony, tor - TAK? chcial bym was widziec jak robicie to co on. wtedy bylbym w stanie cofnac moje slowa. ojjjjj....... przedszkole...

 

 

A ja radzę Ci trochę jeszcze ponawijać kilometrów na koła.

Widzisz, to wszystko to kwestia wprawy i ćwiczeń, zresztą jak ze wszystkim. Nie kozacze, ale dla mnie to nic co by mogło być podstawą abym mógł komuś kłaniać się do stóp. Jeżdżę na moto już bardzo długo i zwracam dużą uwagę na technikę jazdy i opanowanie motocykla. Dla mnie mniej liczy się jazda 80 kmh z wiatrem we włosach i frędzlach rozwiewanych na boki (nie jest to nic złego i nikogo za taką jazde nie będę wyśmiewał).

 

Często na jakiś zlotach, rozpoczęciach sezonu i innych masowych imprezach zwracam uwagę na to jak motocykliści jeżdżą z bardzo małą szybkością. Co widzę i z czego się śmieje, a nad czym jescze ubolewam to fakt, że jadąć cały czas mają asekuracyjnie wystawione nogi ( jeżdżą na tak zwanego pająka).

A z czego to wynika ? A z tego, że 90 % "motocyklistów" - dla nich liczy się sam klimat, a nie technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...