Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI PRZECIWKO BURAKOM !!! ;-)


Durek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek ja tez jezdze na codzień samochodem i to dużo. I jak widze w lusterko motocykl to zawsze zjeżdzam i pozwalam się wypredzić - bo ewentulany rezultat jest przesądzany.

 

Ale jak na 3 i tolerancją 15 cm próbuje wyprzedzić mnie samochód to nigdy nie pozwalam się wyprzedzić. Niech więdzą Ci co nie wiedzą kto na drodze rządzi,

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dawania sie wyprzedzac to jak widze w lusterko jedno piekne swiatelko poruszajace sie w moim kieunku to daje sie wyprzedzic.

A co do burakow to mialem taka sytuacje ze gosc chyba mial powazny kompleks bo jechal za mna jakies 500m a pozniej postanowil mnie wyprzedzic i jak mnie wyprzedzil to siedzialem mu na zdezaku ok 2km moze wiecej i typ jak jechal za mna 65km/h to pozniej lecial 55km/h.

Ja na skuterku smigalem i wtedy sobie pomyslalem ze gdyby bylo tak 125ccm to bym sie za pajacem nie wlokl.

 

kiedy indziejj znowu widzialem malucha po wiejskim tuningu felgi chyba zapierniczyl z jakiejs Scani bo wystawaly poza karoserie ale co najlepsze byly przednie kola krzywe tak jak w Kmazie tylnie tylko ze na odwrot. A ze bylo z gorki i wolna droga i po deszczu to ja rura i z 70km/h wyprzedzilem go.

 

najbardziej kozakow lubie ponizac jak mnie wyprzedza na ciaglej a za jakes 300m zamkniety przejazd kolejowy to ja wtedy omijam wszystkich ale to widac jak im gule skakaja jak icha maly skuterek wyprzedza albo sie nieda wyprzedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj zdazylo mi sie spotkac burakow ,ale jechalem ze starsza autem(maldon rocznik 83).

I moge powiedziec ze pojawila sie nowa grupa kierowcow "hip-hopowcy" charakteryzujacy sie zimowa czapka zalozona na oczy i siedzeniem tak ze ledwo wystaja zza kierownicy. Jeden taki typ jechal golfem 2 (caly brudny ,polamane spojlery ,szpachla ,zarowki choinkowe (?) w zderzaku. Probowal nas zepchnac z drogi (pewnie nic niewidzial z pod tej czapki) jezdzil z pasa na pas ,a pozniej znalazl sobie zabawe na skrzyzowaniu pod mostem. Stal ,otworzyl szybe ,dodawal gazu i sluchal jakie echo zrobi :DDDDDDDD Szkoda ze niezapalil tych zarowek z tylu :)

 

Pozatym czesto jezdzac maluchem zauwazylem ze jest takie zjawisko: wszyscy jada kolo 60 w miescie ,i nagle jakis debil zauwaza ze przed jego super gratem za 10 euro z RFN jedzie maluch no i wyprzedza (czesto na trzeciego na skrzyzowaniach ,albo mruga swiatlami ,trabi itp) poczym wyprzedza "bo malucha trzeba wyprzedzic" ,wjezdza przed sama maske i dalej jedzie te 60 ale dalej juz niewyprzedza.

 

Ci ludzie maja jakies kompleksy ,motorower/maluch/polonez to musza wyprzedzic bo normalnie prestiz ich jezdzacej szpachli przywiezionej na lawecie cierpi. Zalosne

 

Wkurzaja mnie tacy ludzie.

 

Sputnick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie maja jakies kompleksy ,motorower/maluch/polonez to musza wyprzedzic bo normalnie prestiz ich jezdzacej szpachli przywiezionej na lawecie cierpi. Zalosne

 

Człowieku ja również teraz w okresie chlodnym frówam maluchem i to samo zjawisku... przeciez to wstyd za maluchem jechać... ;-) Popieorzeni w czche ci ludzie co poniektorzy... o co chodzi jeszcze zebym zamulał ale jade z 70 no kurde w miescie to chyba styka?! to nie tu na sile co z tego ze czerwone sie pali goscie leca tu wyprzedza debil tylko po to zeby zaraz z piskiem hamowac i w rezultacie g... mu to dało ??? Tak samo było jak jeździłem na RMX 50.

A tak na marginesie, leciałem w tą sobote, z Jeleniaj Góry do Strzegomia sie bujnąć zygzakiem troche słoneczko wyszło to mówie a co tam chłodno ale ktoś kiedyś powiedział że nie ma złej pogody na motor, jest tylko źle ubrany motocyklista... lece sobie kulturalnie spod domku powolutku motorek długo stał to sie musiał rozruszać ok ... dojeżdzam na obwodnice i jazda lece ze 120 lece chwilkę za jelenią leci star zawalony butlami z gazem i sznur samochodow to mysle sobie lece wolno piernicze... ale minelo z 5 minut, i powoli po jednym aucie łykam i powoli wysuwam sie na prowadzenie przedemną czerwone toledo i wyzej wspomniany star... patrze droga pusta kierunek i jazda ... w tym samym czasie toledo to samo i wyjezdza na drugi pas... mysle sobie patrz w lusterko durniu ale dobra przyhamowalem.... i wrócilem na miejsce patrze a debil nie wyprzedzil tylko sie zchowal spowrotem... mysle sobie cos jedzie pewnie ,a tu nic... no fak no to znowu chce leciec a tu ta sama akcja... kur... no co jest... przyjrzalem sie blizej patrze no tak w toledo siedzi lysol w abibasie ...looooz...i sie cieszy i cos w lusterku pokazuje... kurwac to ja redukcja i szybką akcją wyłykałem gościa z 100 m przed nadjezdzającym innym samochodem z naprzeciwka, ten sie zdziwil wyskoczyl za mną, to go pajaca przychamowalem...zatrąbił na mnie...ale musial zjechac bo jechalo cos, za chwilke wyprzedzil stara dojezdza do mnie, ja sie obrocilem pokazalem mu odpowiedni palec i manetka do konca, juz pozniej go nie widzialem... hehe gnoi trzeba tepic ;-) moze zachowalem sie chamsko ... ale troche mnie pajac zdenerwowal ... bo po co to robił ??? Przeciez to durne, ja jak jezdze malcingiem to wszystkim zjezdzam komu sie da i nie robie problemow... Ale jak sie ma fiutka 2 cm ;-) to jak powkurza innych to pewnie z radosci rosnie mu do 3 cm ... i to dlatego ta zagrywka ;-) moze to dlatego ??> hehe Pozdrówka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam tak jak przedmówca!

Trza tepic dresów!

Przeciez przez taką akcje mozna by spowodowac niezly wypadek :D ;) :)

 

powiem krótko JE*AC DRESOW! ;) :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Durek" Cos ta sobota ociekala o buraki b ja sobie z kumplami wyskoczylismy na skutach pzmigac i jedziemy se.

Prosta droga oni przedemna ja na koncu i jade se jak zawsze po srodku pasa z nadprzeciwka jedzie duzo aut.

w lusterku widze pedzoncego merc-sedesa chcial tak jak by mnie wyprzedzic a ze cos lecialo znad przeciwka schowal sie zamnie i zaczol trabic to ja odwracam sie do tylu i go przywitalem odpowiednim gestem.

mial typ ze niedaleko przejazd kolejowy niebyl zamkniety bo by juz lusterek sie pozbyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niektórzy to naprawdę mają za przeproszeniem nasrane we łbie - w lecie też miałam taka nieprzyjemna sytaucję. Jechałam sobie spokojnie zwykłą drogą (tzn. po jednym pasie dla każdego kierunku) ok. 120-130 km/h :) no i każdego katamarana jak przystalo a porządnego motocykliste wyprzedzalam zgodznie z przepisami po lewej stronie z kierunkami (czasami ;) ) i nagle jakiś palant w beemce chyba mi pozazdrościł, bo normalnie kilka kilosów jechał za mną wyprzedzając wtedy co ja :D - chyba nie wiedzial koleś, że motocykl ma troche lepsze przyśpieszenie i spokojnie mogę wyprzedzać w większości przypadków, a ten przypal na zlamanie karku chciał mnie gonić :D Normalnie masakra 8O , aż mi się go żal zrobiło, facet naprawde krzywdę mógł sobie zrobić. Nie wiem co chcial w ten sposób udowodnić - ale wiadomo są klamiki i betony ... ;)

 

Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... w beemce chyba mi pozazdrościł' date=' bo normalnie kilka kilosów jechał za mną wyprzedzając wtedy co ja :D - chyba nie wiedzial koleś, że motocykl ma troche lepsze przyśpieszenie /quote']

:twisted:

jasli jezdzisz gs500 to smiem twierdzic ze moj kolega cie swoim beeemwwuuuu wyprzedzi:) (parametry podalem kilka postow wyzej...:D

ale spoko luz... moja honde cb500 tez lyknal :) no chyba ze korki byly czy tam zbyt gesty ruch..no to chloapk zostawal...ale na normalniej drodze... :twisted: no odstawial mnie....

hehe

tylko si ena mnei nie obrazaj za ta uwage... poprostu niektore 4 kolowce tez maja cos kolo 5 sec do 100 :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stówa ma rację :twisted: Wcale niemało na naszych drogach jest 4 kółek z baaardzo przyzwoitymi osiągami :twisted: Sam pomykam od czasu do czasu furką, którą spokojnie stanąłbym do wyścigu - nawet z pod świateł - z GSem :D A co do takiego "nerwowego" wyprzedzania, to niektórzy zwyczajnie tak lubią :D Także nie każdy katamaraniarz to burak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu niektore 4 kolowce tez maja cos kolo 5 sec do 100 :D :mrgreen:

 

5 sec do 100km/h to na motocyklu jak by ktoś dał w morde ale auto o takich osiągach musi duuuużooo kosztować. Tak czy inaczej w biegu na 400m 911 Turbo łykam starą eFZetą, B12 też powinieneś dać radę.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...