Skocz do zawartości

Jak moge zwiekszyc moc?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

orygoinalny z japoni sluszalem ze stoi 850zl

Ja za orginalny tłok HONDY płąciłem 300zł za 850 to można kupic cały zestaw tuningowy polini 115 ccm do tego tylko większy gaxniczek i różnica w mocy bedzie już spora.

przeczytaj dokladnie napisalem ze do przewierconego cylindra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orygoinalny z japoni sluszalem ze stoi 850zl

Ja za orginalny tłok HONDY płąciłem 300zł za 850 to można kupic cały zestaw tuningowy polini 115 ccm do tego tylko większy gaxniczek i różnica w mocy bedzie już spora.

przeczytaj dokladnie napisalem ze do przewierconego cylindra

Pisze się rozwiercanego. Dokładnie przeczytałem i za tą cene co Ty podałeś za sam tłok to masz komplet cylider+tłok +głowica o wiekszej pojemności i to dobrej firmy. Więc rozwircanie cylindra i pchanie sie w jescze więkssze koszta jest bez snesu. Oprócz tego cylindy polini mają troszke inny ykaład kanłów i fazy rozrządy niż orginał i to im tez dodaje mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po dłuższej jazdy bez filtra powietrza (w terenie) co by trzeba wymienic (tzn wiem ,że tłok i szlifa by sie przydało ) czy cos jeszcze

Moze byc jeszcze potrzebna regeneracja lub wymiana walu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co zrobić jak moja honda nie chce zapalić na kopa?? jest śnieg i chciałbym pojeździć ale odpalić nie moge... na pych też prubowałem ale czasami koło sie ślizga i nie może łapnąć.

Trzeba ją wyregulować, albo już ma tak kiepiskie sprężanie i dlatego nie chce, albo trzeba nauczyć sie zapalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz już na serio ogromne echo w portfelu i nei nazbierasz na orygialne częsci....to polecam prime.....www.fpt-prima.com.pl moge teraz powiedzieć że najlepszafirma w polsce produkując pierścienie i tłoki

Przejrzalem strone i jakos informacji ze firma produkuje tez tloki nie znalazlem.Pierscienie sa,owszem-ale po tlokach ani sladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...