Skocz do zawartości

Nasz film... tzn moj i moich kumpli :D


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na twardym dysku taki krótki klip zmontowany (2minuty 20sekund prawie) ale waży prawie 23MB... gdyby ktos udostepnił kawałeczek serwera żebym mógł go wrzucić to mogliby wszyscy zobaczyć!  

Ja niestety nie mam gdzie go umieścić.  

 

Film jest coprawda z sezonu 2002 ale to jest jedyny klip który jest stosunkowo nie duży objętościowo żeby dało sie go zaprezentować w necie...  

Jak ktoś chętny to dajcie znać...

Za jakis tydzien-dwa bedziesz mogl zapodac na serwer kumpla,nie jest to najszybszy serwer ale spoko da sie sciagnac :banghead: Narazie serwerek jest zbyt przeciazony,gdyz jest na nim film mojej ekipy i sporo osob go sciaga...nie jest to zaden extreem,po porstu lubie edytowac filmy,a ze sporo filmujemy akcji na skuterkach to postanowilem to ladnie obrobic :banghead: Jakby ktos chcialby sciagnac to prosze bardzo,tylko sie nie spodziewajcie za duzo :buttrock: acha,filmik jest bardzo duzy,ma 360mb i 25min,ale jakosc jest idealna :clap: Link: http://82.182.129.96/gladki/Teledysk-FULLWERSJA.wmv

Screeny z filmu:

gilera-stalker50-04-bikepics-250378.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-221463.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-221455.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-250380.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-250384.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-238055.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-221471.jpg

gilera-stalker50-04-bikepics-221473.jpg

Sorry ze sie wtracam do tematu,ale nie oplaca sie dla tego filmu tworzyc nowego tematu,i tak nikomu sie nie bedzie chcialo sciagac :clap:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, adas7 udostepnil mi swoj serwer i tam wrzucilem filmik o ktorym wspoinalem(jeszcze raz dzięki).

oto link www.cbr.internetdsl.pl/obwodowka2002.mpg

 

Jak wspominalem film ma troche czasu, w akcji widac glownie jednego naszego kolege(ci ktorzy znaja troche bialostocjka scene plastikow napewno szybko rozpoznaja jego i jego charakterystycznego Fireblade'a) ale mysle ze jest w miare nadajacy sie do obejrzenia.Nie wiem nawet juz kto to krecil i potem montowal...mniejsza o to.

Ocencie sami... i wypowiedzcie sie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszSE - mimo slabego netu chyba zabiore sie do sciagania tego filmu... na pierwszej fotce gosc robi kolka??

Narazie trenuje,w jeden dzien sie nauczyl skrecac o conajmniej 90 stopni :) niestety nastepnego dnia spadl snieg wiec juz nie trenowal.Co do filmu to naprawde nie spodziewaj sie niewiadomo czego,na fotkach to kazde wheelie dobrze wyglada :banghead: Ja potrafie zrobic okolo 80m jak dobrze idzie,byloby wiecej,ale skuterek jest zdlawiony,v-max 55km/h i ZERO mocy tak wiec musze dawac pod niezlym katem,to samo koles na tym maly,czarnym skutrze (gilera stalker),koles na runnerku BEZ tylniego hamulca potrafil przejechacc prawie 100m,ostatniego dnia kiedy kreciclismy,wlasnie wtedy kiedy zaczol krecic 90-tki mogl juz jechac ponad 200m i sie po prostu droga konczyla :mrgreen: Acha,jego skuter jest oddlawiony,to pewnie dlatego mu tak dobrze idzie :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam ale mnie filmik od Łukasza kapie jak z taśmy w C64 i to bez turbo' date=' całe 330 Bps[/quote']

 

U mnie to samo :banghead: :roll:

 

Jesli ktos ma 93,5MB serwera do udostepnienia to i ja moge wrzucic tam nasz filmik (5:30min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA juz zasysam... zobaczymy jak tam dzidujecie w ostrołęce... ja od urodzenia do 18tego roku życia mieszkałem w łomży to i ostrołęke też troszke znam. 8)

W sezonie często bywam w łomży(dotąd bywałem tam w prawie każdy weekend i często w tygodniu) bo moja dziewczyna tam mieszkała (ale teraz jest w USA więc będe tam żadziej troszke) ale także mój brat rodzony z rodziną tam ciągle mieszka więc może kiedyś sie ustawimy w łomży albo w ostrołęce to polatamy razem!? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...