Skocz do zawartości

Bułgaria - sierpień 2005


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze Marlew ujął wszystko idealnie - grupa musi byc dopasowana pod wzgledem prędkosci i umiejętnosci jazdy - bo biorac pod uwage ze czeka nas niezły kawał drogi czekanie na spóźnialskich nie ma sensu - chyba ze wolniejsza cześc ekipy pojedzie osobno i spotkamy sie na miejscu. Wiadomo ze nie bedziem jechac 200 w górach na zakrętach - ale tak jak powiedzial Marlew - bedziemy jechac tak szybko jak tylko sie da a jestesm pewien ze bardzo czesto da sie jechac ponad 200 km/h A na miejscu to juz tylko zabawa , zabawa i jeszcze raz zabawa czyli pjaństwo , jazda na motocyklach i zacieśnianie przyjaźni pomiedzy bratnimi krajami socjalistycznymi ( ZSRR ) Oj damy czadu :buttrock:

 

Przejżałem linki i mi osobiscie najbardziej odpowiada hotel SEA -

 

http://www.hotel-more.com/index_en.htm

 

Sauna , Jacuzi , basen - rewelacja - nic tak nie ukoi skołatanych nerwów po całonocnej balandzejak wypocenie sie w saunie kąpiel w basenie a na koniec sex w jacuzi :banghead:

jak sie bawidc to na całego - proponuje ten HOTEL !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szukamy też troche więcej rozrywek więc wypośrodkujemy pewnie Słoneczny Brzeg i Achtopol i wyjdzie Sozopol

Tylko omińcie kemping "Złota Rybka" który znajduje się przy wjeździe do Sozopolu bo jak zobaczycie tamtejsze warunki to (hmmmm... nie ma takiej ikonki z rzygami) :banghead: takiego syfu jeszcze nie widziałem 8O BLEEEE a poza tym miasteczko fajne - sporo ludzi (tłok że heeej), motorki przykuwają uwagę przechodzących turystek :mrgreen: (najlepiej tak koło północy w centrum), choćbyliśmy tam dość krótko to znalazłem niezłą imprezownię - na jakiejś małej łódce/barce zrobili bar i disco więc można było się nieźle pobujać, nie tylko od :clap: :banghead: (tylko powrót na spanie był nieciekawy :? ale dało radę - nie pomyliłem hamulca ze sprzęgłem 8) )

 

Kampingi to my będziemy omijać szerokim łukiem - głównie dlatego że nie będziemy mieli namiotów :lol:

 

Przy knajpie na łódce w Sozopolu to nawet mamy z Mańkiem zdjęcie sprzed 2 lat wiec wiemy o co chodzi... 8)

 

A poza tym dlaczego Sozopol - w przewodniku wyczytałem że pierwsza połowa sierpnia w Sozopolu to nieusający festiwal bułgarskich zespołów rockowych :buttrock: :clap: :clap: więc jak pomyślę o tych podskakujących w rytm muzyki małolatach to mi się gorąco robi w okolicy :twisted:

 

Sorry za sprowadzanie każdego tematu do tematu d..py ale ostatnio jestem nieco zdesperowany pod tym względem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorry za sprowadzanie każdego tematu do tematu d..py ale ostatnio jestem nieco zdesperowany pod tym względem  :mrgreen:

 

 

Heh he ja to jestesm zawsze zdesperowany pod tym wzgledem - cos mi sie wydaje ze naprawde to bedzi ewyprawa sulecia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

Przejżałem linki i  mi osobiscie najbardziej odpowiada hotel SEA -  

http://www.hotel-more.com/index_en.htm

 

Sauna , Jacuzi , basen - rewelacja -  nic tak nie ukoi skołatanych nerwów  po całonocnej balandzejak  wypocenie sie w saunie kąpiel w basenie a na koniec  sex w jacuzi :buttrock:  

jak sie bawidc to na całego - proponuje ten HOTEL !!!!!!!!!

 

Do hotelu napisałem żeby podali ceny i warunki na nast. sezon...

 

a co do reszty: zakładam że wracamy po całonocnej balandze do hotelu, wymęczeni, nawaleni, wypocimy się w saunie, wykapiemy w basenie ale przeraża mnie ten sex w jacuzzi - Pablo ja się Ciebie zaczynam bać, co będzie jak się schylę po mydło 8O , bo watpie czy obsługa hotelowa będzie na tyle uprzejma... :lol:

 

Maniek moralność to sprawa względna- ręczę że moralność w sezonie nad morzem Czarnym zniesie nasze występki bez żadnej szkody ...chyba że trafimy na kogoś z LPRu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew - zgadzam sie z Twoimi założeniam ale z mała poprawka

po całonocnej balandze wracamy do hotelu , wymeczeni nawaleni - ale razem z nami wracają :

a) młode rosjanki

B) młode przedstawicielki tubylców

c) bedziemy tak nawaleni ze nie bedziemy pamietac kto z nami wrócił ale bedzi enam sie wydawac ze sa to bardzo urocze osoby :buttrock:

następnie basen i jacuzi na deser

 

A jezeli ktos z LPR chce z nami jechac to lepiej niech sie nie przyznaje bo mu ryja obije za obraze moralności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche odświeżam temat...

 

1.Bulgarskie hotele chyba w zimie są nieczynne bo żaden mi odpowiedzi nie wysłał jeszcze :?

 

2. Pablo ma pomysł założenia funduszu Bułgaria 2005 i odłożenia na wyjazd a ja przez 33 lata życia odłożyłem jedynie na dropsy a resztę przepuszczam ... :lol:

 

łącząc punkty 1 i 2 mam myśl :P

 

Za tydzień wychodzi katalog Scanholidaya i Neckermanna "lato z dojazdem własnym 2005". I może by tak sprawdzić te oferty i pomyśleć nad rezerwacją...

Co to nam daje:

- jadąc mamy opłacony pobyt w miejscu w którym chcemy w standardzie który znamy

- płacimy wykorzystując np zasadę Firstminute (zniżka za wcześniejszą rezerwację)

-jedziemy w samym szczytowym szczycie sezonu :lol: i tylko w taki sposób jesteśmy na 100% pewni że mamy nocleg gdzie chcemy (bałbym się wysłać zaliczkę do Bułgarii nie znając hotelu)

- płacimy nie całą sumę od razu tylko 20% przy rezerwacji, potem powiedzmy 2x40% co 2 miesiące.

- last but not least - od razu weryfikujemy uczestników - kto się zdecyduje i zarezerwuje wiadomo że jedzie raczej na 100%

 

Co Wy na to?

 

Zostało dokładnie 7 miesiący :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestesm za mozemy juz teraz rezerwowc jakis hotel przynajmniejkoszty rozłoża siew czasie

 

I to jest zdrowe podejście :lol:

 

Od wczoraj na stronie neckermanna jest dostepny katalog lato 2005 z dojazdem własnym - co prawda Neckermann jest droższy od Scanholidaya i innych ale standard też lepszy...

Ofkors poczekamy na inne oferty ale np. http://www.neckermann.pl/index.php?m=offer...TO&obiekt=42139

 

To jest niezły hotel który w szczycie kosztuje 750 pln za tydzień za osobe, w rezerwacji do końca stycznia jest 15 % rabatu więc 637 a to już nie jest źle... podejrzewam że w Scanie wyrwiemy coś za 500

(aha termin 03.08-10.08 żebyśmy się nie stresowali przed i po i mieli czas na dojazd)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za samczy szowinistyczny wyjazd ? Mam nadzieję ,że znajdzie się miejsce dla jednej laseczki bo słyszałam ,że Rumuńscy faceci są bardzo otwarci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napiszcie coś więcej bo to ,że pojedziecie 200 km/h to jest zrozumiałe ale interesuje mnie dlaczego nie uwzględniliście kobiet w swojej wyprawie czy to forum jest zakątkiem męskiej adoracji? Mam nadzieję ,że nie . :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie w trzech egzemplażach, znaczki skarbowe ( bez daty, z datą nieważne ) złożyć to u Marlewa i ... czekać na rozpatrzenie pisma :) :D.

Bardziej serio to założeniem imprezy jest brak plecaczków i innych zbytecznych ciężarów.

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...