Skocz do zawartości

KOSZULINKA


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KML-koszulka spoko, ma tylko 2 mankamenty :lol:

1. mogłaby być czarna (a moto jakiegoś innego koloru)

2. koła motorka wyglądają okropnie (mogłyby mieć szprychy a nie jakieś alufelgi jak w samochodzie czy innym goldwingu :lol: )

 

można takie coś spokojnie zrobić w domu na wspomnianej już folii na żelazko

ale w grę wchodzą tylko białe koszulki (na czarnej nic nie widać bo drukarka nie drukuje na biało)

tylko że znowu na białej zafarbuje ci całą koszulkę po pierwszym praniu :lol:

chyba jednak lepiej dać do specjalisty, chociaż i tak czasem trafia się badziewie (jak np. Forumowe koszulki :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacho 15 napisał:

 

Pod wpływem tematu również postanowiłem stworzyć swój T-shert co myślicie o motywie??

 

Fajny motywek podoba mi się bardziej niż Ice-a , tamten jest nieco ściągnięty graficznie z logo forum :mrgreen:

 

el Kurczako napisał:

 

1. mogłaby być czarna (a moto jakiegoś innego koloru)

 

 

No właśnie ale robią tylko białe ;)

 

 

koła motorka wyglądają okropnie (mogłyby mieć szprychy a nie jakieś alufelgi jak w samochodzie czy innym goldwingu  )

 

 

Jak będe miał czas i troche chęci to pewnie się tym zajme ale narazie musi tak zostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupic ten papier co sie drukuje i wprasowuje w koszulke??

 

W większości sklepów komuterowych i na allegro . Cen to od 5 do 7zł za jeden arkusz.

Ja kiedys robiłem na takim papierze i po 2-3 praniach w pralce lipa wychodziła. Może jakbym prał ręcznie to by lepiej było ale leń jestem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam enduromaniaków, właśnie wczoraj miałem przyjemność odebrać koszulke z logo które sam wymyśliłem. :clap:  

Kilka dni temu przyszedł mi do głowy pomysł aby zrobić sobie koszulke z własnym logo, dość długo zastanawiałem się co chciał bym na niej mieć i w końcu stwierdziłem że może coś z tematu enduro i forum. :banghead:  

Jak dla mnie to może być, całkiem prosty wzorek a wiadomo o co chodzi " :buttrock:  Enduro my love :clap: " a wam jak się podoba. :?:  :banghead:

 

Oto fotki,sorrki że troche kiepskiej jakości ale robione były na szybko i przy oświetleniu żarówki  :oops:

 

Sorry KML ale zauważyłem jeden błąd na Twojej koszulce :eek2: - Zamiast www.forum.motocyklistow.pl

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...