Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe Delta Brake


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie-tzn czy macie juz jakies doswiadczenia z tymi klockami?Bylem ostatnio w Hondzie na Bukowskiej w Poznaniu i zaproponowali mi te klocki.Sami nie maja z nimi zadnego doswiadczenia.Sa bardzo tanie "sintermetal" kosztuje okolo 70 zl na jedna tarcze,czyli dwa razy taniej niz nissiny czy ebc.Podobno sciagaja je sami od producenta i dlatego tak tanio.Ja nie chce jednak wtopic i kupic badziewia ktore skonczy mi sie po 5 tys km czy zniszczy mi tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie znalazlem odpowiedz:)Firma nazywa sie delta braking,produkuje je w czechach,ale pod holenderskim szyldem.

http://www.delta-braking.com/htm/

Na razie produkuja do motocykli szosowych tylko klocki sintermetal,ale maja w planach zaczecie produkcji jakichs klockow organicznych.Moze wiecie o co z ta organika chodzi,bo napisane jest ze maja lepsze wlasciwosci hamujace.Czy jakas inna firma tez produkuje klocki "organiczne" i czy sa one faktycznie lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

To znowu ja w tym samym temacie. Zdecydowanie przestrzegam przed klockami tej firmy! Zalozylem na tyl klocki tej firmy zima ,przejechalem 3 tys km i moje czarne wizje spelnily sie w 200 % !! Po klockach nie ma ani sladu. Najgorsze ze w szafie lezy jeszcze komplet tych badziewi na przod :banghead: Jak zobaczycie tego shita w sklepie to uciekacjcie gdzie pieprz rosnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zajc, jak masz oszczędzać na klockach tu kup w Rapidzie GoldFreny. Około 60-70 zł na tarczę. Ja założyłem w Duce na przód i już ponad 15.000 km mam ukulane, a klocki nadal są, choć pylą, nie ukrywam, pyla na moje lśniące felgi :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zajc, jak masz oszczędzać na klockach tu kup w Rapidzie GoldFreny. Około 60-70 zł na tarczę. Ja założyłem w Duce na przód i już ponad 15.000 km mam ukulane, a klocki nadal są, choć pylą, nie ukrywam, pyla na moje lśniące felgi  :lol:  

pzdr

No ja dalem teaz 70 zeta za ten badziew, skusila mnie etykieta "sintermetal". Jak widac chwyty reklamowe maja opanowane... Teraz chyba faktycznie kupie cos sprawdzonego. A te klocki co masz Dominik to organiczne czy sintermetal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc, jak masz oszczędzać na klockach tu kup w Rapidzie GoldFreny. Około 60-70 zł na tarczę. Ja założyłem w Duce

duzo lepsze od Goldow a w zblizonej cenie sa podobno Ferrodo Racing. Wielu znajomych zaklada i sobie bardzo chwali, jedynie co to szybko schodza. Mi tam sie na Goldach kiepsko jezdzi i jezdzilo, wiec nastepnmi klockami beda wlasnie te Ferrodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...