Skocz do zawartości

Opony CONTINENTAL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się tylna opona i rozglądam się za czymś sensownym. Z przodu mam założoną świerzo BT20 i w zasadzie powinienem założyć taką samą na tył. I tu kwestia ceny.... 900 PLN (w grę wchodzi TYLKO nówka). Znalazłem ofertę CONTINENTAL: Conti Force 170/60ZR17 Czy ktoś używa takich opon i jak się spisują? A może jednak zostać przy BT20?

 

Tu link do strony:

www.conti-bike.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT 020 jest bardzo miekka opona.Znajomy jezdzil i przy jezdzie typowo turysttycznej skonczyla mu sie po 5 tys km...Teraz zalozyl Dunlopa D220,zrobil na niej 6 tys i ledwo widac slady zuzycia!Przy tym zachowuja sie te dwie oponki bardzo podobnie

Ja tez mam zle zdanie o bridgestonie-mam co prawda uzywke(czyli ciezko stwierdzic jak ta opona jako nowa sie zachowuje) BT54 i jezdzi sie dobrze dopoki jest sucho,potem to katastrofa.A wczesniej mialem dunlopa d 202 i bylo super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechalem na BT 020(komplet) ponad 8 tys. i nadal jest w bardzo dobrym stanie, mysle ze jeszcze drugie tyle zrobi, niestety przebilem ja i zmieniam jutro na Pirellki (bo promocja mniej niz 1000 za komplet):mrgreen:

oczywiscie jazda nie byla "sportowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlaad, popatrz na ich stronie, może znajdziesz coś ciekawego. Są tam tez wszystkie testy w których brali pod uwagę Continentale. Można sobie porównać z innymi oponkami.

 

http://www.conti-bike.pl

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam tez wszystkie testy w których brali pod uwagę Continentale. Można sobie porównać z innymi oponkami.

Qrde, może ja ślepa kiszka jestem, ale jakoś tych testów nie mogę znaleźć na tej stronie :buttrock:

 

dopisane

O! Już znalazłem

Chyba będą Conti, bo ceny są w miarę rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chce to teraz mozna kupic Pirelli Dragon Evo za 980 pln (komplet) - niestety jak jezdza to pewnie sprawdze dopiero na wiosne

Czesto jezdze na tych gumach i sa rewelacyjne.Super przyczepne na suchym jak i na mokrym,poreczne,stabilne i zuzywaja sie przecietnie.Opony godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chce to teraz mozna kupic Pirelli Dragon Evo za 980 pln (komplet) - niestety jak jezdza to pewnie sprawdze dopiero na wiosne

Ofkors, że chcę, tylko daj jakiś namiar, no i jeszcze jakie rozmiary i parametry - bo jak indeks prędkości jest "T" to ja wymiękam :mrgreen: . Pirelli Drago to dobre opony. Potrzebuję 120/70ZR17 i 170/60ZR17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Potrzebuję 120/70ZR17 i 170/60ZR17

 

nie wiem czy Ci odpowiadaja kapcie np. nowe D220 tyle' date=' że 2002 czyli teoretycznie 2,5 letnia guma :P bo :arrow: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7961799738&rd=1

-gostek sprzedawał juz kilkanaście takich kompletów i regularnie kończy się aukcja na około 100 Euro 8) + 20 Euro wysyłka i masz kapcie w domciu :twisted:

 

Pozdrawiam Turek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...