Skocz do zawartości

Simson przerobka SR50 na SR70


Sputnick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. tej strony - a wlasciwie 4um, simak poleci tak ok. 200km/h  :mrgreen:  :lol:  :lol:

A jakże.... :twisted: Przecież zagościło kiedyś tutaj kilku gości od nich. Już wtedy prędkości rzędu 100 km/h były dla nich na porządku dziennym. Biorąc pod uwagę, że było to jakiś roczek temu, a teraz latają już 200, a więc się rozwijają, to za rok będą mogli ścignąć hayabusę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8 kuców w simaku... czemu nie ;);):D swego czasu widziałem filmik co 2 simaki jeździły po torze ;):D aż mi gały wyszły kierowca jedego z simaków postawił swoją maszyna na jedno koło samym gazem :):D poszukam linka do tej strony i jak znajde to wrzuce ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ciekaw jak by jeździł simson S51 po maxymalnym tuningu w RTZ.

Podnoszą moc do 9KM, do dosyć sporo jak na tą konstrukcję, ciekawe jaką by osiągał prędkość i jak przyspieszał. Jednak podniesienie mocy to nie wszystko nie wiadomo, jak by wytrzymywało to zawieszenie i czy hamulce wystarczyły by. Wprawdzie w simsonach S70 cała konstrukcja była taka sama jak w S51, ale miały one mniejszą moc (ok. 5,6KM) niż po tuningu RTZ.

 

Chciałbym kiedyś mieć tak przerobionego simka, pogromcę japończyków :mrgreen: , ale za tą cenę bardziej opłaca się doroślejszy i dużo mocniejszy motocykl. To prawie tak jak do malucha wsadzać silnik którego wartość kilku(nasto)krotnie przewyższa wartość całego pojazdy.... :lol:

 

 

Pozdrawiam

 

666 post!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś mieć tak przerobionego simka, pogromcę japończyków

9KM - pogromca stockowych japonczykow

Dobrze wiesz, że chodzi mi o 50ccm.

Pogromcę dużych japończyków to wystarczy wrzucić silnik od busy do sima :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś mieć tak przerobionego simka, pogromcę japończyków

9KM - pogromca stockowych japonczykow

Dobrze wiesz, że chodzi mi o 50ccm.

Pogromcę dużych japończyków to wystarczy wrzucić silnik od busy do sima :)

 

 

Pozdrawiam

 

Mi tez chodzi o rowery ;) .

 

Silnik od busa i gwizdawke na plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...