Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm = pewnie jakiś niemiec go tuningował

albo polak poskładał po dzwonku - jezeli facet sprzeda go za małą kasę to mozna błotniki za 500-800 zeta dorobic - kanapa 400 (solo) no i wydechy (jakby co to mam jeszcze orginały od mojego) i lakierowanie + trochę śrubek i stoi piękny drifter 1500

 

pozdrawiam

klaus

 

P.S. - warto zapytać by faceta ile chce za to cuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorki że tu pisze ten post ale w giełdzie mało widoczny moze być. Sprzedałem Vulcana 750. Zostało mi po nim - nowy akumulator, moduł zpłonowy. Jeśli jest ktoś chętny pisac dzwonić i proponować ceny. Fajny motocykl był :banghead: tylko sie spsuł silnik... :banghead: Tel.0888-490-059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo haloo

wszystcy właściciele vn 1500 - ile oleju wchodzi do nirgo - chodzi mi o fabryczne zalecenie

pozdrawiam

klaus

 

Witaj,to tak jeśli wymieniasz filtr oleju to wchodzi 2,7L.Jeśli nie wymieniasz to 2,5L.Ogólnie całkowicie wchodzi 3,5L,ale lepiej tyle nie wlewać -grozi uszkodzeniem :icon_biggrin: itd.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o jakie uszkodzenie chodzi ?

bo mi mechanik w serwisie zalal do pelna i powiedzial ze jak jest do pelna to bedzie glosniejsza skrzynia ale bedzie lepiej chronic

wiec?

 

Wiem że lepiej nie przeginać z ilością.Fakt że mój Vn-15se nie jest młody :biggrin: i bierze tego oleju galancie,to wole go nie zalewać na maksa.Lepiej nie przesadzać bo mogą pójść uszczelniacze jak dostanie konkretnie w obroty szczególnie latem jak jest upał :biggrin: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj Hary.Kawe serwisuje w Liberty Motors,jest tam gościu który kuma o co chodzi w VN'ach.Nie serwisuje w serwisie Kawasaki bo jakoś ci panowie nie zabardzo....,może sie myle,to moja sugestia tylko.Serwisówke posiadam w języku ang. to jak by co daj znać to Ci prześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich!

 

Temat jakiegoś małego chociaż spotkania dla vn-owców umarł w 2006-ym, może w tym roku się uda? Nadal jestem za najprostszą formą na początek, czyli spotkanie gdzieś przed zlotem i wspólny udział, lub przejażdżka po jakiejś ciekawej okolicy?

 

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...