Skocz do zawartości

Cross Country 'Husky Party' Kraków listopad


wakul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede napewno jezeli tylko kumpel bedzie startowac. Ale jezeli nie bedzie startowac, to jest rowniez duze prawdopodobienstwo ze rowniez wpadne popstrykac jakiejs fotki. A w przyszlym roku mam nadzieje ze uda mi sie wpasc juz jako uczestnik :-) Takie zawody to jest fajny trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przyjedzie duzo osob. Bo niestety na torze KTM kolo Krakowa zawsze jest malo osob (startujacych) jak nadejdzie piekny czas zawodow. Wiem ze w programie jest impreza po zawodach na ktorej napewno zakosztujemy troszke %%%%%;) ale niech to nie bedze jedyny powod zeby nie wpasc na motorze i wystartowac ;p

 

Nie pij jak prowadzisz bo jeszcze rozlejesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh pojechalbym na pewno gdybym wiedział wczesniej. bo teraz moje moto jest w kawałkach i przegapie 3 zawody w których bym wystartował (jedne dziś już przegapiłem - w Sochaczewie - byłem ale bez moto) ;)

 

Witaj adam87, ja też byłem na zawodach w Sochaczewie, akurat tu mieszkam. Musisz przyznać że zawody były OK, tor dobrze przygotowany no i zawodnicy dali popis jazdy. W klasie bez licencji startowało moich dwóch znajomych z którymi mam przyjemność czasami jeżdzić - oczywiście daleko z tyłu ;) , jeden z nich na Yamasze zajął drugie miejsce ;) . Muszę powiedzieć że to bardzo równy koleś i zawsze można liczyć na dobrą radę od niego i pomoc.

 

Może będę miał zdjęcia to wrzucę - pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...