Skocz do zawartości

Upadek na asfalcie!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dziśaj jadąc od kolerzanki do domu musiałem przejechać przez małą wioske w której droga jest naprawde słabej jakości jadąc koło 50 lub 60 kmh przed kolem pojawiło mi się dziecko zaczołem hamować pisk tylnej opony ale dalej jade a dziecko dalej stoi zostało mi tymko jedno hamulec przedni i tak załapałem pięknego orła przez kierownice przejechałem się na plecach koło 10 15 M motocykl wpadł do rowu ja wstając obolały podniosłem motocykl i obejrzalem go połamałem wszystkie owiewki pobiłem oba lusterka i uszkodziłem przednią lampe wruciłem jakoś do domy i połorzyłem się ojciec wezwal lekaża ktury stwierdził pęknięcie żebra, uszkodzenie promieniowe nadgarstków (nawet nie wiem co to znaczy) powieccie mi teraz co ja mam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym zabardzo nie znam. Myslę że powinienes poszukać rodziców dziecka. Oni powinni odpowiadać za swoją pocieche.... takie dziecko nie wie co robi więc powinno byc cały czas pod opieką osoby dorosłej. Jak dla mnie wine poniosi opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Wiesz co to counterstering?

 

Nie w tej chwili nie kojaże ale chyba mnie oświecisz ;)

 

Jak już ciągnełes tylnym hamulcem to trzeba było nie przestawać :]

Wyminąć sie już nie dało ??

 

cały czas trzymałem ale prawdopodobnie spanikowałem już sam nie wiem

 

Ps. CHart_men - zajebisty moto na avatarze - jaka to marka < czy to twoja

honda > ??

 

Tak to był mój motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRoste - znajdz rodziców i niech zwracają koszty

 

Oj teraz to już może być z tym problem. Mógł od razu iść to załatwiać..Ale wiadomo, w takich sytuaciach się nad czymś takim zazwyczaj nie zastanawiamy. Ja miałem ostatnio kichowatą sprawe. Jeździłem wieczorkiem troche i nagle wyskoczył na mnie facet z psem(bernardyn) i chciał mnie zbutowac...( byłem na moto). Pewnie gdyby nie pies to bym podjechał i go tam zwyzywał... a takto pokazałem mu tylko że źle zrobił. ;)

 

Wracając do tematu. Możesz spróbować, ale myśle że z policją już nie ma co świrować bo odjechałes z miejsca wypadku.

 

Ps.: Dzięki Kuskus Tak to moja hondka ;) w zime będzie przechodziła odmładzanie ;) Twoja Ecia też fajowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam zamiaru bić się o pieniądze i afere robić ale poprostu nie chce takich sytuacji i dlatego pisze co wy o tym myślicie bo trzeba zpobiec takim sytuacją nawet podał nam prtzyklad chart_men i poprostu pytam się macie jakiś pomys na walke z tym dranistwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam Ci poradzic, ale musisz działac szybko, bo im pózniej zrobisz cos z tą sprawą tym gorzej. sprawa po paru dniach się już troszke przeterminuje. nie chcem niekogo martwic, ale w takim przypadku (mała wies) pewnie krucho jest z kasą a z opisanych uszkodzen wynika że pare złoty pójdzie się je...ac więc pewnie rodzice dzieciaka bedą sie upierac, ze to nie ich wina ..... zresztą łatwo przewidziec jak będą sie wykręcac. podam Ci jeszcze pewną propozycje, ale to na PW.

a jak nie dostaniesz od nich kasy to może z pzu no i troche za żebro i nadgarstki. mogło byc gorzej ;)

kumpel mial bardzo podobną sytuacje, ale podniósł moto i pojechal dalej nawet nie mysląc o odszkodowaniu, bo widac że wioska bidna(ale jego moto nie ucierpialo zbyt mocno, on zresztą też)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no falt zgadzam sie z kilem countersteering bylby najlepszym sposobem zeby opinac dziecko i by nie bylo problemu , a swoja droga dziwne ze przy takiej pogodzie jaka jest o tej poze czyli jesien i na asfalcie jadac na enduro ktore jak przypuszam ma kostke nacisles przedni hamulec i poleciales przez kiere ja jak jezdzilem na mojim enduro w taka pogode i hamowalem przednim to zawsze byl uslizg przedniego kola a nie ze kostka chwyta asfalt i lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...