Skocz do zawartości

Moj filmik


Rekomendowane odpowiedzi

ja na nowy sezon kupuje małą kamerke i bede ją zakładał w roznych dziwnych miejscach - przedni zacisk' date=' tylny zacisk, kierownica itp, wiec szykujcie sie na dobry film o motocrossie ;)[/quote']

 

zakladam ze mowiac o małej kamerce masz na mysli cos takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34235677 . jesli tak to jak bedziesz zapisywal obraz ??? bo sie wlasnie nad tym zastanawiałem i jedyne rozwiazanie jakie znalazłem to kamera cyfrowa z wejsciem analogowym A/V ale to "odrobinke" za drogo wychodzi.

 

A jesli chodzi o filmik to jest extra. mam nadzieje ze bedzie coraz wiecej takich filmikow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladam ze mowiac o małej kamerce masz na mysli cos takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34235677 . jesli tak to jak bedziesz zapisywal obraz ??? bo sie wlasnie nad tym zastanawiałem i jedyne rozwiazanie jakie znalazłem to kamera cyfrowa z wejsciem analogowym A/V ale to "odrobinke" za drogo wychodzi.

no sam sobie odpowiedziales na pytanie ;)

tylko ze ja tą kamerkę podłącze do kamery vhs, którą bede mial np. w plecaku. jakość z takiej małej kamery jest zaskakująco dobra bo sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wygrzebałem filmik z archiwum bo jest bardzo fajny.

Mam pytanko do Jacka, możesz dokładniej opisać lokalizacje miejsc gdzie filmik był kręcony?

Jedno rozpoznałem (bunkry nad zalewem) w moim filmiku też są sceny z tą miejscówką , bardzo podobała mi się ta polanka z hopkami.

Czy to też jest w tamtych okolicach?

W sezonie musimy się zwołać na kręcenie video w większej grupie.

Moim zdaniem filmiki gdzie występuje kilka ganiających się motocykli są o wiele ciekawsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Jacka, możesz dokładniej opisać lokalizacje miejsc gdzie filmik był kręcony?

 

 

Tak, wszystkie ujecia sa z okolic Zalewu Zegrzynskiego, a dokladnie znad bugu. W tamtych rejonach jest mnostwo takich miejscowek na ląkach z dolami, przeprawami wodnymi, blotem, piachem itd. A jak w lecie jest niski stan wody w rzece to najbardziej lubie jazde w na pol wyschnietym korycie.

 

Jak ktos bedzie chcial posmigac to moge robic za przewodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Jacka, możesz dokładniej opisać lokalizacje miejsc gdzie filmik był kręcony?

 

 

Tak, wszystkie ujecia sa z okolic Zalewu Zegrzynskiego, a dokladnie znad bugu. W tamtych rejonach jest mnostwo takich miejscowek na ląkach z dolami, przeprawami wodnymi, blotem, piachem itd. A jak w lecie jest niski stan wody w rzece to najbardziej lubie jazde w na pol wyschnietym korycie.

 

Jak ktos bedzie chcial posmigac to moge robic za przewodnika :)

 

Ja bardzo chętnie.

Tylko niech się cieplej zrobi, no i przyczepke musiałbym skołowac.

w ogóle uwazam, że my forumowicze z w-wy powinniśmy robic sobie wypady w takie miejscówki co którys z nas zna i przez to poznawać nowe fajne tereny.

 

Co wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekD napisał:

Jak ktos bedzie chcial posmigac to moge robic za przewodnika  

 

Filu napisał:

w ogóle uwazam, że my forumowicze z w-wy powinniśmy robic sobie wypady w takie miejscówki co którys z nas zna i przez to poznawać nowe fajne tereny.  

 

Co wy na to  

 

JA BYĆ ZA :lapagora:

 

Oby do wiosny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...