Skocz do zawartości

For Enduro Lovers


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdcznie !

 

 

Dzisiaj jechałem sobie z moją rodzinką do "oszołoma". Wiedziałem że może mi się nudić więc zabrałem sobie mój aparat syfrowy w celu zabicia z premedytacją wszechobecniej nudy nierozłącznie związanej z robieniem zakupów. Jedziemy sobie a ja oczom nie wieże!!! Na takim wgórzu zasuwają jacyś kolesie na endurocrossach. No to tzrza było troche plany rodzicom pokrzyżować. Zajechaliśmy, wyciągnąłem aparat i teraz możecie podziwiać efekty pracy mojego rewelacyjnego NIKON-A 3100 z funkcją robienia zdjęć sportowych. Maszynki tamci motocykliści mieli zajefajne!!! Naprawdę i chociaż nie bardzo przepadałem za taplaniem sie w błocie to dzisiaj całkowicie zmieniłem zdanie na ten temat - suuuper zabawa!!!

 

 

Pozdrowionka dla wszystkich Enduro-fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżucasz się na ENDURO?? czy nie??

Pozdro ;)

No i po co 2 raz to samo piszesz ? Starczy raz nikt tu nie jest slepy ;) Jak chyba tez inni mam wrazenie ze po prostu nabijasz sobie posty (ta wiem w tym momencie napiszesz ze nie obchodza cie te gwiazdki) no ale tak to wyglada.

 

Ps. fajne fotki ;) Jak bedziesz jeszcze kiedys tam przejezdzal to zrob wiecej ;)))

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i przrucilbym sie na enduro ale nie mam kasy na zaden taki sprzet nawet 125 poj. myslałem zeby cos sobie z niemiec sprowadzić ale teraz raczej inwestuje w kamerke cyfrowa zbieram na autko i prawo jazdywiec tak jakos nie bardzo z tym enduro. Al mam w mojej okolicy rewelacyjne warunki do takiej jazdy. No ale ta kasa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i przrucilbym sie na enduro ale nie mam kasy na zaden taki sprzet nawet 125 poj. myslałem zeby cos sobie z niemiec sprowadzić ale teraz raczej inwestuje w kamerke cyfrowa zbieram na autko i prawo jazdywiec tak jakos nie bardzo z tym enduro. Al mam w mojej okolicy rewelacyjne warunki do takiej jazdy. No ale ta kasa!!!

sprzedaj MZ,

zamiast samochodu kup rower ;)

a zamiast kamery - aparat cyfrowy ;)

wtedy kupisz na pewno cos niezłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...