Skocz do zawartości

"Lajtowe Enduro" 1 i 2 - moje filmiki :-)


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio z Pink dorwalismy aparat cyfrowy i stwierdzilismy ze nakrecimy lajtowe endurkowanie podczas docierania DT :mrgreen: [szybko ja dotarlem :twisted: :P :twisted: ] .

A wiec oto moja kicz-produkcja :mrgreen: , wezcie pod uwage tytul podczas ogladania :buttrock: .

 

Scenki do poszczegolnych filmikow krecone byly jednego dnia :P , wiec za duzego wyboru nie mialem :P .

 

Pliki pierw sciagnijcie na hdd ("RMB - zapisz element docelowy jako...")

 

http://www.sztyber.host.sk/moto/lajtowe_enduro.mpg [6,21 MB]

http://www.sztyber.host.sk/moto/lajtowe_enduro2.mpg [8 MB]

 

 

Czekam na bluzgi :P .

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajny filmik :P Ile ty po tym lesie pocinałeś na pierwszym filmie? 180 czy 200? :buttrock: I co to za moto na tym filmiku? Aprilia Pegaso?

 

Musimy sie skumać na jakieś śmiganie - nie ma bata :mrgreen: Jutro niestety nie moge bo za późno sie umawiacie jak dla mnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajny filmik Ile ty po tym lesie pocinałeś na pierwszym filmie?

Tyle, ze az mialem zalzawione i przekrwione oczy - zapomnialem googli :mrgreen: .

I co to za moto na tym filmiku? Aprilia Pegaso?

Aprilia Tuareg

Jutro niestety nie moge bo za późno sie umawiacie jak dla mnie

Shit :buttrock: ... 17 to za pozno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno bo ja mam z mokotowa zaaaaaaaarąbisty kawałek a o 18 robi sie ciemno :? Nie uśmiecha mi sie wracanie między katamaranami po ciemniaku przez calą Warszawe :P Ale te filmiki rozbudziły mój apetyt! W któryś weekend trzeba sie umówić przed południem i tyle :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko filmiki szczególnie ten drugi, też podoba mi się kręcenie video.

Jakim programem to montowałeś sam mam troche materiału i bym coś wam zmontował.

Zapodaj jakąś stronke to se zassam, montowałem coś w Videoimpresion ale zmontowany w nim film nie odtwarza sie płynnie tylko skacze i nie ma wtedy żadnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno bo ja mam z mokotowa zaaaaaaaarąbisty kawałek a o 18 robi sie ciemno Nie uśmiecha mi sie wracanie między katamaranami po ciemniaku przez calą Warszawe

co ty gadasz, na moto nigdzie nie jest daleko. ja całą warszawe (od żoliborza do lasku kabackiego) przejeżdzalem w 30 minut na 50cc.

a film zaj**cie zrobiony. wydaje sie jakbys leciał 3 razy szybciej niz w rzeczywistosci :buttrock:

jak coś swojego nakręce to wysylam do ciebie do zmontowania :P

jakos teraz na dniach kupuje małą kamerke wielkosci około 1cm na 1cm i bede kręcil z roznych ciekawych ujęć (np z tyłu na wachaczu, lub na przednim zacisku hamulcowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już proponuje w nastempnym sezonie umówić sie z wsporom brygadke i nagrać super video.

W tym sezonie już chyba nie wyjade ale w następnym sam zapodam propozycje takiego spotkania, może zakończy się grillem i super imprezkom :buttrock:

Co wy na to :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...