Skocz do zawartości

CHART problemy z gaźnikiem?????


kamil.wwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem. Coś mi się pochrzaniło w gaźniku chyba. Motor teraz niechętnie wchodzi na obroty, przerywa i brakuje mu mocy. Mam gaźnik 14MC i teraz takie pytania: odkręciłem gaźnik przeczyściłem i nic nie pomogło, wyjąłem przepustnicę, i moją ówagę zwróciła iglica, a mianowicie jej tępe zakończenie (czy nie powino być one ostre) nie wiem czy tak już jest czy może ułamał się kawałek. Jak tak ma być to jakie mogą być jeszcze przyczyny nierównej pracy silnika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz go przeczyścić a zwłaszcza dysze ja też często miałem ten problem w jawce.Drugim powodem może być nadmiar paliwa odpal ogarka niech chwile pochodzi i jerzeli świeca będzie mokra to znaczy że musisz odgiąć blaszke pod pływakiem do dołu a jak będzie sucha to do góry.

Rzycze powadzenia przy naprawianiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłon raczej odpada bo mam elektroniczny, co do iglicy to jednak może być to. Obroty zwiększały by się gdyby wraz ze zwiększoną ilością paliwa otwierała się przepustnica dostarczająć powietrze, a tu paliwo leci i może silnik się zalewa i nie wchodzi na obroty. Co o tym sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamientaj o docieraniu tłoka i pierścieni gdyż jest to bardzo warzne!!! np.mój kumpel wymienił tłok z pierścieniami i zaczą kopać doły przed domem jeździć po lesie itp.a jego ogar stopniowo w kolejnych dniach katowania trocił moc aż staną.Przejedz przynajmniej pierwsze 300 km na spokojnie to będziesz miał moc jak nigdy :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja moge ci tanio odsprzedac gaźnik BING do charta kompletny, moge nawet kruciec dożucić bo takowy posiadam. Mam też parę innych częsci do czarta, jak co to pisz.P.S. Ile ciągnie twój charcior chodzi mi tu o Vmax na cylindrze 60 cc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...