Skocz do zawartości

[Awaryjne Hamowanie z ABS] Klamka Do Spodu vs Progresywnie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, motocykl jest po akcjach serwisowych w BMW, po wymianie płynu hamulcowego, po testach - wszystko gra podobno.

Przy okazji już ma nowe opony, na razie zrobiłem tylko szybka trasę z ASO, wiec opony ledwo liźnięty, ale jest na duży plus. W BMW mówili mi, że różnica będzie kolosalna. Zobaczę jutro!

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Akcja serwisowa BMW motocykla 17-to letniego w ASO???????? Serio????

A przepraszam, dlaczego NIE ? Nie kumam co Cie w tym dziwi ? Wyprodukowali, przytulili w uj kasy wiec nalezy sie jak psu buda !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, dlaczego NIE ? Nie kumam co Cie w tym dziwi ? Wyprodukowali, przytulili w uj kasy wiec nalezy sie jak psu buda !  
 


Zazwyczaj kasują mocno, gwarancji przecież nie ma, ceny z kosmosu a specjaliści też taxy sibie niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Zazwyczaj kasują mocno, gwarancji przecież nie ma, ceny z kosmosu a specjaliści też taxy sibie niestety

Widzisz Klod, to sa tak zwane roznice kurturowe 🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Klod, to sa tak zwane roznice kurturowe 
 


Tu masz racje, u was pewnie inaczej ….. no co zrobisz jak nic nie zrobisz, u nas jak ktos dobry specjalista to jak kasy nie chcą dać idzie na swoje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Tu masz racje, u was pewnie inaczej ….. no co zrobisz jak nic nie zrobisz, u nas jak ktos dobry specjalista to jak kasy nie chcą dać idzie na swoje

W ostatich dwoch miesiacach zarobilem naprawde dobrze, mimo, ze podstawowej pensji mam p ,50 centow mniej ale za to auto zarabia o 3 € wiecej  🤣

 

Dzisiaj rozmawialem z gostkiem i opowiadal mi, ze jedna szkola caly czas szuka, placa naprawde dobrze, tyle, ze klietela jak w poprzedniej szkolce wiec kicha na calej lini ! No ale jak trzeba bedzie to zmienic, tyle, ze tu jak na razie mi dobrze !

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja serwisowa BMW motocykla 17-to letniego w ASO???????? Serio????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W BMW akurat nie ma z tym problemu. Nie ważne kiedy byla akcją, jeżeli ktoś nie zrobił wtedy, to może zrobić to kiedykolwiek i w każdej chwili. To jest ten jeden z niewielu plusów serwisu BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Akcja serwisowa BMW motocykla 17-to letniego w ASO???????? 

Sam się zdziwiłem, ale tak, zrobili mi 5 akcji serwisowych (głównie wymiana części różnych) za free.

Same akcje zajęły cały dzień, dopiero drugiego dnia zrobili przegląd moto i to co chciałem.

@KLAUDIUSZ najlepsze było to, że zadzwoniłem do nich ze sprawą serwisu pozakupowego, a oni zapytali się o numer VIN i dali znać, że moto czeka 5 akcji serwisowych, a także że części już zamawiają.

Nie wiem co więcej mogę powiedzieć. 

W sumie jedno mogę dodać - jak chciałem wziąć kolejne auto z BMW, to przy szacunkowej wycenie mojej używki zaproponowali mi realna rynkową cenę.

Jak byłem z tym samym autem z Wieśwagwnie (bo tez brałem pod uwagę kupno nowego VW), to skurłesyny w VW dali mi najmniejsza cenę rynkowa, auto od pierwszego właściciela z małym przebiegiem porównali do sprowadzonych od Turków gratów.

Ogólnie BMW pochwalić mogę od strony aut i moto. No ale serwis to maja drogi w cholerę, gdy trzeba już płacić po gwarancji itd. Choć dla moto tragedii nie było. 

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damian85 napisał:

Jak byłem z tym samym autem z Wieśwagwnie (bo tez brałem pod uwagę kupno nowego VW), to skurłesyny w VW dali mi najmniejsza cenę rynkowa, auto od pierwszego właściciela z małym przebiegiem porównali do sprowadzonych od Turków gratów. 

Tzry lata temu tez do nich pojechalem z Mazda 3 - 8 lat. Chcialem kupic T - Cros z dobrym wyposazeniem. Dali mi najwyzsza cene jaka ktokolwiek mi oferowal. Momo, ze cena byla z kosmosu ( nawet po rabatach ) zgodzilem sie i zamowilem. Gdy nadszedl termin wydania auta, sprzedawca powiedzial mi, ze niestety sa pleite i nie moga kupic mego auta.

Sprzedywcy podziekowalem, pojechalem do domu napisaelm maila, ze zlamali warunki umowy weic odstepuje od zakupu  🤣 

No i zostali na aucie za 30 000 €  🤣

A ja biedny zuczek kupilem Mazda CX 30 czyli conajmniej o klase wyzej, za mniejsze pieniadze !  🤣

W WV wiecej moja noga juz nie postanie !  🤣 Niech sie pierdöla ze swoimi wynalazkami !  🤣

 

@Damian 85 Czekam na relacje z testu opon !  🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona jak kupowała Prosiaka dostała 10% zniżki ….. bo kolejny w tym samy salonie …… nie wiem hak teraz bo na auta sie czeka a te co stoją w Salonach schodzą jak ciepłe bułeczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Żona jak kupowała Prosiaka dostała 10% zniżki ….. bo kolejny w tym samy salonie …… nie wiem hak teraz bo na auta sie czeka a te co stoją w Salonach schodzą jak ciepłe bułeczki

Klod, skoncentruj sie nad pisownia !  🤣

Ale jedno mi sie w tym co napisales nie podoba, dlaczego zona kupowala porsche a nie TY ? ? ?  🤣

 

O wiele przyjemniej by sie to czytalo !  !  !   🤣

Ja na auta dostaje miedzy 20 a 25 % rabatu. W zaleznosci od marki !

 

🙂

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, skoncentruj sie nad pisownia !  
Ale jedno mi sie w tym co napisales nie podoba, dlaczego zona kupowala porsche a nie TY ? ? ?  
 
O wiele przyjemniej by sie to czytalo !  !  !   
Ja na auta dostaje miedzy 20 a 25 % rabatu. W zaleznosci od marki !
 

 
 

Ja nie lubie dużych aut, lubie takie małe zapierdalacze, poza tym nie stac mnie na taką kolibryne ale Żona mądra …. „Prosze Pana, żadna hybryda, poprosze V8 w benzynie i koniec” ha ha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ja nie lubie dużych aut, lubie takie małe zapierdalacze, poza tym nie stac mnie na taką kolibryne ale Żona mądra …. „Prosze Pana, żadna hybryda, poprosze V8 w benzynie i koniec” ha ha

Klod, zycze Ci aby bylo Cie stac na conajmniej to !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...