Skocz do zawartości

Spróbowanie Choppera - zwinny i hamujący.


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, widze, ze u Ciebie cienko quanto i w dodatku pod pantoflem 
Sie nie zastanawiaj tylko rezerwuj jakis hotel !
W razieczego mozemy sie umowic na przyszly rok ( o ile jeszcze bede jezdzil 
[mention=104790]Damian 85[/mention]  tez mozesz pomyslec ! 
Moze [mention=5054]_Monter_[/mention] by sie dalo umowic ! 
 


Tylko namiot ale nie wiem czy moge …. zapytam Żony

Oj z Montym może być grubo, chyba urlop musze zapodać tak z 7 dni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLAUDIUSZ napisał:


Tylko namiot ale nie wiem czy moge …. zapytam Żony emoji106.png
 

Z namiotem biore Cie w tym roku !  emoji1787.png

 

Pod warunkiem, ze o tym samym namiocie myslimy !  emoji1787.png

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ks-rider napisał:

 

@Damian 85  tez mozesz pomyslec ! Moze @_Monter_

Jak dożyję do września (się nie rozpierdolę na swoim K) lub sprzętu nie rozwalę, to pomyślimy!

Jednak te niecałe 170 KM na tylnym kole bez żadnych systemów jest takie trochę kuźwa złowieszcze, tak Ci powiem, ale to sam wiesz.

Za dużo mam jeszcze przyzwyczajeń z 600cc, lubie zejść na niższe biegi, a wtedy to dziadzie wierzga jak głupie i jak japę drze sam silnik, diabła tam Ci Niemcy z BMW nie wsadzili? Chyba mu na wyższych obrotach jaja przypala, bo jakiś (diabelski?) ryk słychać.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dożyję do września (się nie rozpierdolę na swoim K) lub sprzętu nie rozwalę, to pomyślimy!
Jednak te niecałe 170 KM na tylnym kole bez żadnych systemów jest takie trochę kuźwa złowieszcze, tak Ci powiem, ale to sam wiesz.
Za dużo mam jeszcze przyzwyczajeń z 600cc, lubie zejść na niższe biegi, a wtedy to dziadzie wierzga jak głupie i jak japę drze sam silnik, diabła tam Ci Niemcy z BMW nie wsadzili? Chyba mu na wyższych obrotach jaja przypala, bo jakiś (diabelski?) ryk słychać.

Nie kombinuj tylko jeździj, zmorą młodych jest rozkminianie wszystkiego, zaprzestaj albo olej Moto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Damian85 napisał:

Jak dożyję do września (się nie rozpierdolę na swoim K) lub sprzętu nie rozwalę, to pomyślimy!

Jednak te niecałe 170 KM na tylnym kole bez żadnych systemów jest takie trochę kuźwa złowieszcze, tak Ci powiem, ale to sam wiesz.

Za dużo mam jeszcze przyzwyczajeń z 600cc, lubie zejść na niższe biegi, a wtedy to dziadzie wierzga jak głupie i jak japę drze sam silnik, diabła tam Ci Niemcy z BMW nie wsadzili? Chyba mu na wyższych obrotach jaja przypala, bo jakiś (diabelski?) ryk słychać.

Spoko, nie diabel taki straszny jak go maluja.  A winkle spokojniena 6 - tym biegu, i nic nie wierzga, nie o obroty chodzi !  🤣

 

4 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:


Nie kombinuj tylko jeździj, zmorą młodych jest rozkminianie wszystkiego, zaprzestaj albo olej Moto
 

 

Dokladnie !  🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Nie kombinuj tylko jeździj, zmorą młodych jest rozkminianie wszystkiego, zaprzestaj albo olej Moto

Klaudi, za dużo kminisz.

Dzisiaj czeka na mnie przygoda, testujemy opony. ; )

11 godzin temu, ks-rider napisał:

Spoko, nie diabel taki straszny jak go maluja.  A winkle spokojniena 6 - tym biegu, i nic nie wierzga, nie o obroty chodzi !  🤣

KS, chodzi tylko o jedno - o przyjemność. : )

11 godzin temu, ks-rider napisał:

Dokladnie !  🤣

I Ty KS przeciwko junior-KS-riderowi? ; )

Ja tu Twoją legendę planuję podtrzymywać ! ; )

EDIT: Właśnie wróciłem z testu opon, zrobiłem może z 5 km, po tych akcjach serwisowych z BMW moto mi tylko szarpnęło, zaczął chodzić głośniej silnik, szarpać, jakiś dym z tłumika poszedł - jakby nie na wszystkich garnkach chodził. Wiem, że coś przy rozrządzie robili, musieli to dobrze zrobić!

Polecam serwis BMW! Najlepszy!
Po serwisie dojechałem do domu, ale dalej już nie.

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian85 napisał:

1. KS, chodzi tylko o jedno - o przyjemność. : )

2. I Ty KS przeciwko junior-KS-riderowi? ; )

3. Ja tu Twoją legendę planuję podtrzymywać ! ; )

1. Dokladnietak trzymaj, mysle, ze dzisiaj banan bedzie conajmniej raz wokol facjaty !  🤣

2. Ja  ? alez skad !  NIgdy w zyciu !  🤣

3. Podtrzymuj, podtrzymuj !  🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dzwoniłem do BMW, powiedzmy, że zabrali się za temat przyzwoicie.

W poniedziałek maja podesłać busa pod dom i zebrać maszynę - ciekawe co spierdzielili. Jakoś nie wierze w zbiegi okoliczności, tj. że po serwisie nagle samo coś strzeliło.

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dzwoniłem do BMW, powiedzmy, że zabrali się za temat przyzwoicie.
W poniedziałek maja podesłać busa pod dom i zebrać maszynę - ciekawe co spierdzielili. Jakoś nie wierze w zbiegi okoliczności, tj. że po serwisie nagle samo coś strzeliło.

Ups. Nieciekawie. Poszukaj na forumie BmW jakiegos serwisu w twoich okolicach i już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Damian85 napisał:

Dzisiaj rano dzwoniłem do BMW, powiedzmy, że zabrali się za temat przyzwoicie.

W poniedziałek maja podesłać busa pod dom i zebrać maszynę - ciekawe co spierdzielili. Jakoś nie wierze w zbiegi okoliczności, tj. że po serwisie nagle samo coś strzeliło.

 

O japierdöle ! Damian, nastepnym razem, kopnij sie do Niemiec, zaplacisz mniej i zrobia Ci solidniej !  

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW - Będziesz Miał Wydatki ……

Miałem podobnie w X5 kilka lat temu, jade …. po serwisie …….. nagle jakies turkotanie, biała chmura za mną ….. jakieś dziwne niebieskie naleciałości na wydechu …… oczywiscie sprawdzili i stwoerdzili ze wszystko ok ze moze troszke płynu chłodniczego sie dostało do silnika …… ha ha ha Dramat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, jezeli chodzi o service'owanie, to niema producenta tanszego od BMW.

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty KS przeciwko junior-KS-riderowi? ; )
Ja tu Twoją legendę planuję podtrzymywać ! ; )
EDIT: Właśnie wróciłem z testu opon, zrobiłem może z 5 km, po tych akcjach serwisowych z BMW moto mi tylko szarpnęło, zaczął chodzić głośniej silnik, szarpać, jakiś dym z tłumika poszedł - jakby nie na wszystkich garnkach chodził. Wiem, że coś przy rozrządzie robili, musieli to dobrze zrobić!

Polecam serwis BMW! Najlepszy!
Po serwisie dojechałem do domu, ale dalej już nie.
Te silniki miały problem z rozrządem. Generalnie mają dwa krytyczne momenty na wymianę oryginalnego lancucha rozrzadu wraz z napinaczem. Pierwszy to 40kkm a jak przeżyję, to 70kkm. Jeżeli przezyje i ten drugi, to będzie żył. Ja tak kupiłem w BMW 3 letnie 1300GT z rozwalonym silnikiem i przebiegiem 42kkm. Wymieniłem silnik, od razu rozrząd i smigalem tym dość dlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniali napinacz rozrządu.

Może coś poszło nie tak i łańcuch przeskoczył o oczko.

Poczułem szarpnięcie, silnik zaczął chodzić bardzo niekulturalnie i stracił z połowę mocy, a gdy zatrzymałem się w domu, to się bardzo kopciło z tłumika (na połowie długości) na postoju (może niespalone paliwo). Nie mam innych pomysłów.

A może cewkę jedną coś strzeliło… W sumie mógłbym to sprawdzić, ale skoro w ramach reklamacji mają zebrać sprzęt spod domu i to sprawdzić, to co się będę przemęczał.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...