Skocz do zawartości

Spróbowanie Choppera - zwinny i hamujący.


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam już nowe gumy (Roadtec 01 SE), ale wypowiem się chwilkę na temat poprzednich, tj. Dunlop GPR-300: w deszczu bardzo słabe.

Na suchej drodze ujdzie, ale na mokrym bardzo słabo. Wczoraj polatałem troche po większym deszczu i takie arabskie drifty moto odwalało, że się tego nie spodziewałem - a manetka była ledwo głaskana. Jest po prosty słabo. Szybko puszczają.

A w koleinach na skrzyżowaniach to już tragedia. Jeszcze nigdy się tak nie ślizgałem - a podkreślam, że ledwo muskałem gaz, bo dupą rzucało jakby koń wierzgał.

Dużo słabsze nawet od Pirelli Angel ST, które jest w podobnej cenie do Dunlopa.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Co to za jakieś wynalazki?!?! Te gumy?????

 

One nie sa dla Ciebie, bo jeszcze zaczniesz jezdzic a nie jak teraz sie turlac !   🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

Co to za jakieś wynalazki?!?! Te gumy?????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pytasz o Dunlopa GPR-300 czy Metzelera Roadteca 01 SE?

Do moto brałem wcześniej głównie Aniołki (Pirelli) lub Michałki Roady.

Pierwszy raz biorę Metzelera z polecenia @ks-rider. W BMW mówili, ze to bardzo dobre opony i ze różnica do Dunlopa będzie bez porównania. Także zapowiada się fajnie. Jutro będę testował. : )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Napisał to „Król zakrętów” emoji1787.png

Wstawisz foty twoich podnozkow od dolu ? ? ? 🤣

A jak nie to przetan pierdölic 🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Nie trzeba było wstawiać filmików emoji1787.pngemoji106.png

Misiu, spokojnie, żarty lubie emoji41.png

Klod, a na fakt, ze filmik niegdy nie oddaje tego co jest w realu, to do dzisiaj nie wpadles !  Dobra, wstaw foty opon, posmiejemy sie !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, a na fakt, ze filmik niegdy nie oddaje tego co jest w realu, to do dzisiaj nie wpadles !  Dobra, wstaw foty opon, posmiejemy sie !  
 


Kurde …. nigdy fot opon nie robiłem ale mowili że jak zakret bralem na Katowickiej to iskry szły ……. od akumulatora bo klema luźna była ha ha ha ….. tak sie latało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Kurde …. nigdy fot opon nie robiłem ale mowili że jak zakret bralem na Katowickiej to iskry szły emoji1787.png ……. od akumulatora bo klema luźna była ha ha ha ….. tak sie latało emoji1787.png

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. to siory, calkowicie zmenia sytuacje ! 

 

Tutaj tezlecialy, ale nie od akumulatora !  🤣

 

 

 

 

🙂

 

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLAUDIUSZ napisał:


No ładnie tam szalejesz Andrzejku emoji1787.pngemoji106.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widzisz Klod, gdybym byl kims innym a nie soba, to mial bym u Ciebie do konca forumowego zywota z tym tematem spokuj 🤣

A ze jestem jaki jestem, i nie stroje sie w cudze piorka, wiec powiem Ci, ze to nie ja a znajomy.

Wez przy okzji dwie listewki i skrec na koncach srubka, zmeirz kat jaki jest potrzebnyaby zamknac opone ( do samego,  rantu ) w sekrecie powiem Ci, ze minimum 64 - 68 stopnie / i. Szlifowanie podnozkow w " K " to juz troche inna bajka podnozki to troche inny ( wiekszy kat ). 

Ja w dalszym ciagu nie zmierzylem dokladnie, bo wlasnie musial bym zrobic tak jak opisalem, a ze jak wiesz leniwy jestem.....🤣

Klod, 8 - go Wrzesnia jestem na wypadzie w HARZ'u. Przyjedz walniemy traske i okaze sie jaki dobry jestes i czy sie turlasz czy jezdzisz 🤣

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Klod, gdybym byl kims innym a nie soba, to mial bym u Ciebie do konca forumowego zywota z tym tematem spokuj 
A ze jestem jaki jestem, i nie stroje sie w cudze piorka, wiec powiem Ci, ze to nie ja a znajomy.
Wez przy okzji dwie listewki i skrec na koncach srubka, zmeirz kat jaki jest potrzebnyaby zamknac opone ( do samego,  rantu ) w sekrecie powiem Ci, ze minimum 64 - 68 stopnie / i. Szlifowanie podnozkow w " K " to juz troche inna bajka podnozki to troche inny ( wiekszy kat ). 
Ja w dalszym ciagu nie zmierzylem dokladnie, bo wlasnie musial bym zrobic tak jak opisalem, a ze jak wiesz leniwy jestem.....
Klod, 8 - go Wrzesnia jestem na wypadzie w HARZ'u. Przyjedz walniemy traske i okaze sie jaki dobry jestes i czy sie turlasz czy jezdzisz 
 

 

Na Harzy zapraszasz…. no no …. zapytam Żony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:


Na Harzy zapraszasz…. no no …. zapytam Żony
 

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, widze, ze u Ciebie cienko quanto i w dodatku pod pantoflem emoji1787.png

Sie nie zastanawiaj tylko rezerwuj jakis hotel !

W razieczego mozemy sie umowic na przyszly rok ( o ile jeszcze bede jezdzil 🤣W razie czego wezme DAX'a emoji1787.png emoji1787.png emoji1787.png

@Damian 85  tez mozesz pomyslec ! 

Moze @_Monter_ by sie dalo umowic ! 

 

🙂 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...