Skocz do zawartości

Spróbowanie Choppera - zwinny i hamujący.


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

BMW - Będziesz Miał Wydatki 😉

No ale fajny przecinak, idelany na Autostrady i długie proste emoji106.png

Klod, 

Nie mialem a co wazniejsze, ze nie slyszaem aby w service BMW " K " bylo drozsze od jakiegokoleiwk innego motura !  🤣

Taaaaaaaaaaaaaa, dletego mam zawsze pozymykana przednia opone, bo in wogole  nie skrecal / kladl sie / skladal sie !  🤣

Strzal kula w plot !  🤣

Damian, zolto czarne sam szybciejsze !  🤣🤣🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, 
Nie mialem a co wazniejsze, ze nie slyszaem aby w service BMW " K " bylo drozsze od jakiegokoleiwk innego motura !  
Taaaaaaaaaaaaaa, dletego mam zawsze pozymykana przednia opone, bo in wogole  nie skrecal / kladl sie / skladal sie !  
Strzal kula w plot !  
Damian, zolto czarne sam szybciejsze !  
 


Andrzejku ……. My już widzieliśmy te twoje „zamykanie opon” i inne ….. filmik jest legwndą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:


Andrzejku ……. My już widzieliśmy te twoje „zamykanie opon” i inne ….. filmik jest legwndą emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
 

Czyli jak Twoja wypowiedz ma sie do tego co napisales `🤣

 

Klod, wstaw weic foty Twojej przedniej opony.  🤣

 

Albo podnozkow 🤣

 

Mysle, ze wazniejsze od motura jest, co sie potrafi.......🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

BMW - Będziesz Miał Wydatki 😉

No ale fajny przecinak, idelany na Autostrady i długie proste.

Takie jest założenie, zaraz mam w planie wyjazd z Wrocka nad morze - kuzyn zaczyna przygodę z 2oo i jedziem polatać. 

Ostatnie lata kręciłem się tylko ścigami wokół komina, teraz chce troche turystyki spróbować.

Ale powiem Ci Klaudi, że całkiem lekko się składa. Na postoju i przy wolnych manewrach jest to krowa, ale jak już się bujnie to jest ok.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Damian85 napisał:

Takie jest założenie, zaraz mam w planie wyjazd z Wrocka nad morze - kuzyn zaczyna przygodę z 2oo i jedziem polatać. 

Ostatnie lata kręciłem się tylko ścigami wokół komina, teraz chce troche turystyki spróbować.

Ale powiem Ci Klaudi, że całkiem lekko się składa. Na postoju i przy wolnych manewrach jest to krowa, ale jak już się bujnie to jest ok.

Kiedy jedziecie nad to morze ? 

U mnie w garazu w PL sttoja dwa motury........

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ks-rider napisał:

Kiedy jedziecie nad to morze ? 

U mnie w garazu w PL sttoja dwa motury........

On nie jedzie, bo tam mieszka! ; )

Ja planuje go odwiedzić na weekend na moto - tylko jeszcze się muszę ustalić w który weekend.

A jakie masz tam maszyny?

PS Tylko kuzyn na razie kupił sobie 125cc i jeździ ma kat. B. Bardzo mu się podoba nowe hobby, ale jeszcze nie mówił czy będzie robił kat. A.

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian85 napisał:

A jakie masz tam maszyny?

DR 350 i XJ 6 F

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do BMW Inchcape, aby fachowym okiem zajrzeli do tego sprzęgła i zrobili przegląd - gratisowo będę miał 5 akcji technicznych (wymiany różnych części) - ciekawe.

PS Ten temat chyba za bardzo schodzi na off-topa. 

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do BMW Inchcape, aby fachowym okiem zajrzeli do tego sprzęgła i zrobili przegląd - gratisowo będę miał 5 akcji technicznych (wymiany różnych części) - ciekawe.
PS Ten temat chyba za bardzo schodzi na off-topa. 

Sądzę że szkoda kasy na BMW Inchape, są lepsi specjaliści w nieautoryzowanych Serwisach, poszukaj na Forumach BMW.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sądzę że szkoda kasy na BMW Inchape, są lepsi specjaliści w nieautoryzowanych Serwisach, poszukaj na Forumach BMW.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tu Klod ma 100% racji. Z Wrocka, to ch6ba najbl8z3j masz do Docenta kolo Bydgoszczy ale są też inni bliżej. K1200 czy K1300 powinno się kupować z kimś, kto dobrze zna te sprzęty. Można wtopić nie tylko ze sprzęgłem, choć akurat w 1200 jest spoko
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jonaszko napisał:

Z Wrocka, to ch6ba najbl8z3j masz do Docenta kolo Bydgoszczy ale są też inni bliżej.

Dzwoniłem do tego warsztatu, który robił regenerację sprzęgła - była robiona miesiąc temu.

Ogólnie sprzęgło chodzi dobrze itd, tylko czasem są drgania w okolicy 4 tysięcy obrotów.
Mechanik powiedział, że poprzedni właściciel chciał tylko wymienić płytki i kosz, ale czegoś tam pożałował (pewnie na sprzedaż szykował) i dlatego są te wibracje.

No nic, tragedii nie ma, ale i tak to sprawdzę.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tego warsztatu, który robił regenerację sprzęgła - była robiona miesiąc temu.
Ogólnie sprzęgło chodzi dobrze itd, tylko czasem są drgania w okolicy 4 tysięcy obrotów.
Mechanik powiedział, że poprzedni właściciel chciał tylko wymienić płytki i kosz, ale czegoś tam pożałował (pewnie na sprzedaż szykował) i dlatego są te wibracje.
No nic, tragedii nie ma, ale i tak to sprawdzę.

Jak to mówią „Jak sie dba to sie ma” będzie dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz i tarczki wymienione, bedzie dobrze, !

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w BMW jest chu*owo rozwiązany przełącznik do wyłączania zapłonu.

Stoi pionowo i bardzo łatwo go przełączyć.

Wczoraj wpadłem na jakieś Fale Dunaju, złapałem krótkie shimmy (kilka razy zatrzepotało kierownicą), podczas dzikiego tańca kierownicy ten je*any przełącznik przestawił mi się na pozycję wyłączonego zapłonu. 0.0

Shimmy łapałem na innych sprzętach i przy normalnym rozwiązaniu nie ma szans na to, żeby się wyłączył zapłon. 

Musze sobie strzelić amortyzator skrętu, bo ten odstający penis za łatwo jest wcisnąć - dla mnie to wyglada jak jakaś wada konstrukcyjna.

Kierunki można przeboleć, ale nie wiem po kiego czorta BMW wpadło na pomysł innego projektu startera i przełącznika zapłonu.

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2023 o 20:21, Damian85 napisał:

Ogólnie sprzęgło chodzi dobrze itd, tylko czasem są drgania w okolicy 4 tysięcy obrotów.

W tych modelach to normalne.

 

9 godzin temu, Damian85 napisał:

Ale w BMW jest chu*owo rozwiązany przełącznik do wyłączania zapłonu.

Stoi pionowo i bardzo łatwo go przełączyć.

Nie wiem, mi sie to nie trafialo. 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...