Skocz do zawartości

Spróbowanie Choppera - zwinny i hamujący.


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio dobry kierownik na CBR 600 nie da Ci żadnych szans...nie do tego służą czoppery, chyba, że coś chcesz udowodnić, to ewentualnie  Diavel, lub nowszy V-max, ale do tego potrzebny budżet... Taka prawda 😉

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jannikiel napisał:

Średnio dobry kierownik na CBR 600 nie da Ci żadnych szans...nie do tego służą czoppery, chyba, że coś chcesz udowodnić, to ewentualnie  Diavel, lub nowszy V-max, ale do tego potrzebny budżet... Taka prawda 😉

Janku, miałem CBR 600 (F4) i też szansy nie widzę najmniejszej, na pewno nie z Virago 750.

Nawet starą XJ 600 byłoby ciężko porobić na Virago.

Edytowane przez Damian85
  • Dzięki! 1
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.. hehehe

Dodam od siebie taką historyjkę:

kilkanaście lat temu przybili w moje rejony koledzy na jakimś porobionym Iron Horsie 2,3 litra 120 KM na kole, a ja jeżdziłem wtedy Ducati 748S, no i koleżka mówi chodz ścigniem się od Wizny w kierunku Osowca, ja mówię słuchaj ja mam tylko 748 ccm, i 98 KM na kole, nie dasz mi szans, no chodź nie wymiękaj, no i rzeczywiście w momencie startu sprzed mostu, wysunął się przede mnie na długość Iron Horsa, do końca mostu, już byłem przed nim, a na takim rozjeżdzie w lewo Osowiec, w prawo na Białystok, zatrzymałem się jeszcze z innym koleżką na Ducati i czekalim 5 minut aż dojedzie...na Iron Horsie 120 KM na kole....   tak więc...;-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy nieda sie zastapic niczym, no chyba, ze wieksza moca !  🤣

 

A jak sie nimo techniki, to doopa zbita !  🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian85 napisał:

Ale widzę plusy w chopperach - nawet jak duża pojemność jest, to jedzie to tak sobie, prawko trudniej stracić. Taki naturalny ogranicznik samo-wpierdzielu.

 

Damian siory ale widze to inaczej, karnij sie V-Rod'em  🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian85 napisał:

KS, na razie to mnie nie słuchaj, jechałem jedynie na Virago, także punkt widzenia ograniczony do kanapy z lat '90.

Damian, sopko, czytam na bierzaco. tez kiedys bylym najarany na Drad Star'a 1100. Na szczescie kupilem GSXF 600 🤣

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zastanawiam się, czy nie lepiej spróbować jakiegoś litrowego turystyka typu CBR 1100XX czy ZZR.

Też to wielkie, ale już skręca chyba całkiem nieźle.

Na bandziorze 1250 jeździło mi się zadziwiająco wygodnie i fajnie. Podobała mi się też stabilność.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zastanawiam się, czy nie lepiej spróbować jakiegoś litrowego turystyka typu CBR 1100XX czy ZZR.
Też to wielkie, ale już skręca chyba całkiem nieźle.
Na bandziorze 1250 jeździło mi się zadziwiająco wygodnie i fajnie. Podobała mi się też stabilność.

Yyyyy ale to kompletnie różne maszyny?!?! 1100XX czy ZZR to szybkie niby turystyki ….. Bandzior 1250 inna pozycja czy siedzenie czy nawet kultura silnika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbyć szybki, zwinny i lekki czopper, a wyszedł Bandit 1250... Jeździłem, ale nie dla mnie takie sprzęty, co hamulce mają słabsze niż moje Paso z 1988 roku 😉 ...

Mam niedużą stopę 42 i przeszkadzał mi kolektor rury wydechowej, jakoś tak dziwnie jest poprowadzony, no zawieszenia miękkie i komfortowe, ale na gęstych ciasnych zakrętach, ciężko się przerzuca i nie trzyma dokładnej linii toru jazdy... Ciąg od dołu extra, kultura pracy typowa dla Suzuki... Motocykl na wtrysku - miał 2 powtarzające się awarie ( raz na 2 lata) pompa paliwa, po zakupie 3 pompy problem zniknął...Tyle pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki kloc i tyle, tyle, ze wlasnie ciagnie od dolu, tyle, ze do ciagu w porownaniu do " K " jest to mizerne.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandyta 1250 S ….. wtrysk, miałem 2-3 lata ….. nuda straszna, zawieszenie miękie więc zmieniłem olej w lagach i podkrecilem tyl, hamulce ok, zalozylem owiewki i wydech Two Brothers Racing ale dalej nuda …… ale mniej nudny niż Czopek …… i wtedy przyszedł czas na Ducati Stukati …….. ku*wa no to jest to. Jak wróce na 2 koła to tylko Ducati


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...