Skocz do zawartości

Nietypowe bagażniki


_KEITH_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam bardzo ładne plany na następne wakacje. Już teraz myśle o pakowaniu się na moje moto.

Może za dużo on nie przypomina turystyka ale nie o tym mam zamiar gadać.

Chodzi mi o dojście lub namiary na kogoś kto wykona mi bagażnik do mojego Drag Stara.

Problem jest taki, ze tam nic normalnego czytaj seryjnego nie pasuje.

Czy mogę liczyć na jakieś dobre namiary na kogoś, fimę kto wykona mi wg mojeog pomysłu

stelaż pod bagażni i bagażnik który będzie odkręcany w zależoności od potrzeby, w okolicach Poznania.

Chyba najlepiej by było to z nierdzewki ale jak będzie z czegoś innego to sie wychromuje i bedzie cool :)

 

Wielkie dzięki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pod Poznaniem jest koleś który dorabia takie sprawy ze wzoru lub według własnego pomysłu. Musiałbyś podskoczyć do niego żeby wszystko pomierzył.

Ja kupowałem od niego stelaże do sakw, kosztowały połowe tego co inne a są całkiem spoko.

Oto mail do tego gościa: [email protected]

Często też ogłasza się w prasie.

Pozdro

Gałas&Drag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Piotrek,

 

Tak wiem o firmie Motoroni słuszałem same dobre rzeczy ale za daleko mi do nich a wiesz z samych wymiarów dobrego nic nie zrobisz bo za bardzo u mnie wszystko wbrew wszelakim standardom.

 

Gałas dzięki za adres, skontaktuje sie z kolesiem, mam nadzieję, ze obok atrakcyjnej ceny jakość nie pozostaje w daleko w tyle.

 

Czekam na inne adresy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze znalazłem,

Przez przypadek zgadałem się ze szwagrem i powiedział mi, że daje swojego moto kolesiowi by mu zrobił bagażnik i tak pozyskałem dwa adresy w Wielkopolsce, w Buku i Opalenicy.

http://www.motostel.duh.pl/ oraz http://www.motomy.duh.pl/

 

Nie wiem czy jakość jest super ale ceny na pewno milsze dla portfela niż ceny orginałów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...