Skocz do zawartości

harley roadking 2002 na wtrysku


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2023 o 21:27, honda1200 napisał:

Wiem, że marudzę, ale jestem bezradny! Znalazłem kabelek prądowy.

 

W dniu 8.04.2023 o 21:27, honda1200 napisał:

Cześć!

Mam teraz poważniejszy problem! Jestem w trakcie wymiany kierownicy na bardziej shovloską i nie chcąc dziurawić jej musiałem kable puścić na zewnątrz. Poucinałem je, oznaczyłem i podczas przeciągania przez pancerz oznaczenia się zdarły. Po prawej stronie ok. ale po lewej??? Mam 11 kabelków do podłączenia i jestem w czarnej dup.e...Mam trzy mierniki ale nie umiem się nimi posługiwać. Co trzeba robić aby za pomocą miernika połączyć prawidłowo kable? Czy można odpiąć akumulator i podpiąć prostownik? Wybaczcie może głupie pytania, ale uczę się hd od początku.

pozdrawiam - Darek

a ten z petem w gębie to ja i mój sovel "parę lat temu..." w drodze na zlot w Bieszczady

IMG_20220323_195218_383.thumb.jpg.2e202c9e3860db6cdecb36ee977976ad.jpg

Cześć!

Wiem, że marudzę, ale jestem bezradny! Znalazłem kabelek prądowy. Przy próbie podłączania do osprzętu kierownicy spaliłem 2 bezpieczniki - 15 i 20A. Czy osprzęt kierownicy (ta bulwa ze zmianą świateł, z kierunkiem, z sygnałem) zasila się jednym kablem prądowym czy kilkoma? Ciężko będzie, nie mam za bardzo pomysłu na podłączenie tego...

Pozdrawiam - Darek

 

Cześć!

Poradziłem sobie z elektryką. Metodą prób i błędów. Rozebrałem lapę, kierunki...Jeździ się super na tej kierownicy shovla. Było trochę problemów, "skasztaniłem osprzęt kierownicy, ale warto było"

Znalazłem wlew do skrzyni, znalazłem wlew do silnika, ale co ze sprzegłem? Czy wspólny? Czy dźwignia sprzęgła zawsze tak cięźko chodzi? Jak w starym Junaku. Czy wystarczy nasmarować linkę czy może to jakaś grubsza sprawa??? Odbiegam trochę od tematu, ale nie wiem jeszcze jak się poruszać po forum.

pozdrawiam - Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...