Skocz do zawartości

Półwyczynowa 50/80


enduroboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam to znowu ja i moje okresowe problemy związane z kupnem moto na nowy sezon :lol: Tym razem wracając ze szkoły gadałem z ziomkiem z klasy o moto. I wtedy pomyślałem sobie o jednej żeczy, mianowicie prawko A1 jest zarąbiście drogie, i może zamiast 125 kupił bym sobie na początek Jakieś półwyczynowe endurko jak Aprilia RX lub jakaś Derbi Senda. Tylko po Tuningu na 70/80 albo jak coś takiego jest to tyning na jakieś 110ccm. Co myślicie o takim Endurasie na 2moto po motorynie :?: Da się na tym w miare poszaleć w terenie czy nie bardzo. A może lepsza jest jakaś DT. Proosze piszcie co o tym myślicie :?: Z góey dzięki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj z tymi pierdzikami i wal od razu w 125. jak chcesz jezdzic tylko w terenie to odpuść sobie prawko, no chyba ze bedziesz jezdzil po ulicy. na takiej małej pojemnosci w terenie raczej nie poszalejesz. poza tym zawieszenie tez wysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o Aprili RX80. Może jest ktoś na forum kto ma takiego RX'a jeżeli tak to prosze o kontakt. A co do tego prawka to od czego to zależy i czemu akurat u ciebie jest za 250zł :?: Piszcie jeszcze o tych 80 która wdg. was jest najlepsza do poszalenia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o Aprili RX80. Może jest ktoś na forum kto ma takiego RX'a jeżeli tak to prosze o kontakt. A co do tego prawka to od czego to zależy i czemu akurat u ciebie jest za 250zł :?: Piszcie jeszcze o tych 80 która wdg. was jest najlepsza do poszalenia :?:

 

w malych miastach przewaznie jest taniej

u nas na A i A1 i tak jest maly ruch wiec dobre i te 2 stowki

ja chodzilem sie dowiedziec ile kosztuje kurs na A w jednym osrodku 250 a w drugim juz 500.

trzeba isc i zobaczyc gdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a więc półwyczynowa to taka troszeczke słabsza naprzykład od Bety albo HM'a ale troszeczke lepsza od n.p DT lub MTX :lol: A więc jednak wydaje mi się że jak kupywać to 125 :!: Teraz jeszcze jedno pytanko czy gdyby nie było mnie stać na DT powyżej roku 89 to kupić jakąś starsz, a może zdecydować się na MTX'a 125 :?: Choć mam nadzieje ży do 4,000 tys. znajde jakąś DT powyżej 89r. :?: Pozdrawiam enduroboj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...