Skocz do zawartości

Fajne miejsca na jazdę


Pink
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedno miejsce gdzi możecie troche pobrykać bez żadnego przypału.

Jadąc z Wa-wy trzeba kierować się na Nieporęt, gdy już go miniecie dojeżdzacie do głównej traski koło Zalewu Zegrzyńskiego skręcacie w prawo.

Przjeżdzacie przez mostek nad kanałkiem Żerańskim i skręcacie pierwszą w lewo na Białobrzegi.

Mijacie te wioske i cały czas prosto aż do ronda które ma tylko trzy odnogi, skręcacie w tą prawą i znowu cały czas prosto.

Po pewnym czasie na długim łuku w lewo zobaczycie po prawej stronie zjazd w dól, zjeżdzacie nim z prawej powinno już być widać resztki budowli po bunkrach wojennych.

Obierzdzacie je na około i właśnie tu możecie sobie troszke poszaleć, jest tam troche stromych zjazdów i kopnego piachu.

Wszystko odsłonięte jest od drogi budowlami które omineliście a do okoła znajduje się las.

Jeżdzą tam też autami terenowymi i czasami są organizowane wojny na pistolety z farbą.

Dobrej zabawy i uważajcie żeby nie zarobić zabłąkanej kulki z paintbolla. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno miejsce gdzi możecie troche pobrykać bez żadnego przypału.

Jadąc z Wa-wy trzeba kierować się na Nieporęt, gdy już go miniecie dojeżdzacie do głównej traski koło Zalewu Zegrzyńskiego skręcacie w prawo.

Przjeżdzacie przez mostek nad kanałkiem Żerańskim i skręcacie pierwszą w lewo na Białobrzegi.

Mijacie te wioske i cały czas prosto aż do ronda które ma tylko trzy odnogi, skręcacie w tą prawą i znowu cały czas prosto.

Po pewnym czasie na długim łuku w lewo zobaczycie po prawej stronie zjazd w dól, zjeżdzacie nim z prawej powinno już być widać resztki budowli po bunkrach wojennych.

Obierzdzacie je na około i właśnie tu możecie sobie troszke poszaleć, jest tam troche stromych zjazdów i kopnego piachu.

Wszystko odsłonięte jest od drogi budowlami które omineliście a do okoła znajduje się las.

noooo po takiej trasie to bym zużył ze dwa komplety opon :buttrock:

w przyszłym sezonie skołuje jakąs przyczepke to bede sobie jezdzil po polsce i testował miejscówki, ale póki co jeżdze cały czas po jednym torze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba nie wiesz co to znaczy niestety wyścigi endurance nie są rozgrywane w polsce a tym bardziej w okolicach rembertowa

w cudzysłowie… -_- .. ech...

 

jak dobrze pójdzie kupię sobie w tym tygodniu suzuki ts 70 – jak wszystko z papierami będzie ok… tak sobie mylę, że jak już dokonam zakupu to mnie chyba przez tydzień w szkole nie będzie… będę sobie „mykać” wszędzie :buttrock:

Pozdro KML :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo po takiej trasie to bym zużył ze dwa komplety opon  

 

Nie przesadzaj to ok. 45 Km z Natolina a jak już zgłodniejecie to można wpaść do któregoś portu nad zalewem Zegrzyńskim.

Polecam port "Pilawa" jest w Białobrzegach to po drodze, podają tam dania z grilla i możecie sobie popatrzyć jak inni żłopią chłodne piwko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo po takiej trasie to bym zużył ze dwa komplety opon

 

E tam, jak lecisz z żoliborza to wystarczy pokonac most Trasy Torunskiej i kawalek dalej jadac na Nieporet zjechac nad kanalek żeranski i wzdluz niego juz po sciezkach i szutrze da sie dojechac. Trzeba tylko w odpowiednim momencie odbic do lasu i juz sie jest na bunkrach w Beniaminowie. (dobra mapa napewno pomoze :) ). A bunkry to dopiero poczatek fajnych trasek...wiem cos o tym bo jezdze tam regularnie w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze sie wybierzemy ktoregos dnia w okolicach wlasnie nieporetu w kilka osob na taka mala przejazdzke enduro

 

Ja na pewno w ten weekend bede jezdzil, tylko jeszcze nie wiem czy w sobote czy w niedziele. W piatek zdecyduje jak obejrze prognoze pogody :) i moge dac znac na forum.

 

W Białobrzegach mam działke i też czasami wpadam na bunkry

 

No prosze, to masz dzialke kilka kilometrow od mojej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...