Jump to content

Skradziono skuter Yamaha Majesty S 125, czarny


Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć wszystkim, w nocy z piątku na sobotę 20/21 maja skradziono mi skuter z os. Kolorowego - Kraków Nowa Huta.
Yamaha Majesty S 125 kolor czarny, charakterystyczna nieoryginalna szyba przednia GIVI brak 1 zamocowania na szybę (są 3 zamiast 4) nr rejestracyjny - KR 48A2. 
Nagrodzę za pomoc w odnalezieniu. Dziękuję za przeczytanie wiadomości, w razie czego proszę o kontakt email [email protected] lub przez forum.

Dodaję zdjęcie skutera

https://ibb.co/BCnMtrp

Yamaha majesty.png

Edited by diuk20
Link to comment
Share on other sites

Akcja ciekawa jak flaki z olejem. Mianowicie, prawdopodobnie właśnie ktoś z forum ❤️ napisał do mnie maila że przechodząc widział podobny skuter na osiedlu Górali w Krakowie, popędziłem sprawdzić i faktycznie to był mój skuter. Stał kuźwa normalnie zaparkowany na dziedzińcu bloku. Nie w garażu, nie w szopie czy innej dziupli, nie był nawet przykryty pokrowcem. Troszkę się poobcierał, ale jeździ. Wnioski są takie - kradzież motocykla w Polsce przez osobę która faktycznie chce ukraść sprzęt i ma IQ większe od wielkości kąta prostego, jest praktycznie nie do namierzenia, a odzyskanie graniczy z cudem. Ten złodziej był po prostu pijany i nie ogarniał co właściwie robi. Wniosek nr 2 wynikający z wniosku nr 1 - Zabezpieczajcie swoje maszyny, bo jak ktoś się postara, to spokojnie wam skroi motor. No i wniosek nr 3 - trzeba liczyć na ludzi. Policja nie dysponuje takimi siłami i środkami żeby rzucić wszystko i szukać waszego skutera, który jest jak igła w stogu siana. Gdyby był przykryty pokrowcem i stał w tym samym miejscu, to pewnie by tam stał jeszcze parę lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...