Skocz do zawartości

Yamaha FZR 600R z 93 roku


Ozi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Chciałem wyrazić swoje zadowolenie z Yamaha FZR 600 R z 93 roku.
Bardzo przyjemny klasyk o ciekawym wyglądzie, trochę przypomina mi mój wcześniejszy motocykl z lat młodzieńczych Aprilia AF1 Replica.
Nawet można określić mianem ponadczasowego. 

Z motocyklami związany jestem od 2001 roku. Zacząłem od Ogara 200 którego z Ojcem kupiliśmy przez Anonse.
Potem pojawił się Simson S51 Enduro, wspomniana Aprilia, Kawasaki KMX, MZ Trophy Ojca. 
Zawsze zastanawiałem się czy wolę teren czy asfalt. Kupiłem GSR 600 polatałem trochę, podobało mi się ale gdzieś w głębi tęskniłem za enduro.
W tym czasie Ojciec miał Yamahe Drag Star na której też miło się jeździło. Był moment, że w ostatnich latach przez chwilę nie miałem nic w garażu.

Powróciłem i kupiłem Yamahe TTR 600 i znowu mogłem pojeździć w terenie. Też klasyk i odpalany na kopniak 🙂
Podjąłem decyzję z Żoną ze jeszcze dorzucimy uliczny motocykl i tak oto trafił się FZR 600 🙂

Jedyne co miałem do zrobienia to obrotomierz, który nie działał. Zamówiłem drugi używany, a ten co miałem w motocyklu zrobiłem w serwisie elektronicznym.

 

Pozdrawiam Michał
 

Aprilia AF1 Futura Reggiani Replica

fzr.jpg

IMG_20210726_172604638_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...