Skocz do zawartości

Czy MTX80 by wystarczył ????


enduroboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to znowu ja(człowiek który pyta o wszystko czego niewie !!)

:arrow: A mianowicie mam do was jedno pytanko, Ja mam prawie 16lat a napewno będe miał 16na nowy sezon :lol: Mam mały dylemat, moim obecnym motorkiem jest Motorynka !! Mam ją opanowaną w paluszku, jednak czas coś zmienić bo z deka obciach dryną popylać :banghead:. Śmigałem na WSK'ach kolegów co sprawiało mi wiele frajdy, jednak zawieszenie WSki nie nadaje się w teren. błya to moc która w zupełności mi wystarczałam. Chce zacząć jeźdżić w terenie i niewiem co sobie kupić, przekonywaliście mnie o DT125, a może MTX80 (ten o którym pisałem) w zupełności by mi wystarczył !! Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm to w sumie zależy co rozumiesz przez jazde w terenie - jeśli na prawde ciężki teren, błota i ostre katowanie sprzęta to wybierz Yamahe, ale jeśli chcesz tylko polatać leśnymi drogami i poślizgać sie w zakrętach to MTX spokojnie wystarczy (cięższy teren też by przeżył - sprzęcik nie do zdarcia).

 

Osobiście gdybym miał taki wybór to decydowałbym sie na Yamahe, bo jest mocniejsza co daje więcej możliwości zarówno w terenie jak i przy wyścigach z WSKami kolegów :) :banghead:

 

Dodane:

Tak mi jeszcze przyszło do głowy, skoro sądzisz że DT 125 może być za silna to pomyśl o DT 80 - jeśli dorwiesz rejestrowaną na motorower to nie musisz wyrabiać A1, a sprzęcik jest pierwsza klasa i do tego ma nowszą konstrukcje niż MTX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko pewnie teraz wszyscy myślą że jestem hardcorowcem ze wsi :banghead: Mi chodzi o poślizganie się w zakrętach, troszeczke jazdy na kole, delikatne skoki itp. Ja mieszkam w Mazowieckim a więc zbyt urozmaiconych terenów u nas niema, przeważnie lasy i pola !! Gdyby jakoś mi wychodziła ta jazda w terenie zawsze można sprzedać MTX'a (może coś uda się zarobić :lol: ) i kupić sobie coś mocniejszego. A jak sprawował by się MTX w starciach z WSK?? co wy o tym wszystkim myślicie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A yamaszka? zaraz będziesz z nia miał problemy!! :P

 

:banghead: :) :D Bucyk to że lubisz MTX'y nie znaczy że musisz zniechęcać kolege do kupna czegoś innego...

 

 

Chart man: Z tego co ja sie orientuje to Yamahy mają około 3 KM więcej (ale pewny nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A yamaszka? zaraz będziesz z nia miał problemy!!

 

Buhahahahaha, bucyk w sprawach technicznych sie lepiej nigdy nie odzywaj. Gadasz takie glupoty, ze az sie plakac chce. :banghead: :D :P

 

Powiem tylko tyle: Wszyscy motocyklisci, z jakimi nie rozmawialem, jednogloscie powiedza ze DT jest nie do zajechania [w tym i moja].

MTX ... wymiana tloka po 15 000 km ... i to ma byc niezniszczalny sprzet.

Nie mam nic do MTX, fajne moto.

 

ALE NIe CHRZAN TAKICH GLUPOT, NOWI WCHODZA, CZYTAJA A POZNIEJ POWTARZAJA TAKIE PIERDOLY ... I TAK TWORZA SIE LEGENDY, A PROWOKATOREM TAKICH LEGEND ZAZWYCZAJ SA NAWIEDZENI LUDZIE

 

:P POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek miał MTX'a - Strzałek Help Me

Miałem też i 2 DT 125. Ja polaecał bym Dt ze wgledu na lepszą charakterystyke silnika która pozawla motocyklowi ciągnąc od niskich obrotów( jezda w terenie czy na kole jest prostrza) i w dodatku lepsze zawieszeienie a pozatym praktycznie 2 razy wieksza moc . Chociaż ta osttania na początku moze być troche trudna do opanaowania jezeli przesiadłeś sie z motorynki.

 

A poza tym Hondki mało się psują, są "niezniszczalne"

Wszystko sie psuje. widziałem kilka MTXów ak zakatowanych ze za darmo bym i ch nie chciał. Co nie zmienia faktu że to bardzo dobry motocykl.

A yamaszka? zaraz będziesz z nia miał problemy!!

Fajne bajki wypisujesz. Ja iałem DT 125, katowałem ją nawet po torze i trasach enduro i przez cały sezon NIC sie nie zepszuło a była z 85 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroboj, ja już swoje zdanie przez gg wyraziłem

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=32713982 bierz :banghead:

a ty BUCyk po prostu sie zamknij bo to co piszesz po prostu mnie przeraża. nie wiem skąd bierzesz te wszystkie swoje bzdury. nawet nie wiesz jak wprowadzasz ludzi w błąd i potem trzeba cie poprawiać. już lepiej zebys w ogole nic nie mowil niz pisał takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A yamaszka? zaraz będziesz z nia miał problemy!!

 

 

COO TY CHŁOPCZE GADASZ?? JA MIAŁEM MTXSA (NIE POWIEM NA NIEGO ZŁEGO SŁOWA BO NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ) ALE MAM TERAZ DT I JEST SPORO LEPRZA OD HONDY ALE POMIJAJĄC TO JAK NIE WIESZ DOBRZE TO NIE PISZ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...