Skocz do zawartości

Świat się kończy :-(


Mario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No krew mnie zalała :D

 

Chciałbym opowiedzieć Wam przygodę jaka spotkała mnie w ostatnią sobotę.

Pojechałem jak co tydzień zatankować furę, a co by oszczędzić trochę kostki leciałem leśną dróżką równoległą do szosy.

Tak się składa, że jak w wielu miejscach naszego pięknego kraju, przy owej szosie (trasa Mińsk Maz - Kołbiel) czekają sobie na klientów nieco śniade panienki z Ruminii czy innej Bułgarii. Mijając je zawsze im pomachałem - żeby się dziewczynki nie bały warczącego potwora.

Wracając ze stacji tą samą drogą zauważyłem stojącego obok jednej z panienek zielonkawego malucha - myślę sobie - ocho! interes się kręci. Olałem go i jadę dalej. Nagle po kilkuset metrach usłyszałem głośny warkot i malucha, który - jak wtedy myślałem - chce mnie wyprzedzić na leśnej przecince. Myślę sobie - co za idiota, ścigać się chce - czy co?

Zwolniłem trochę i zjechałem na bok chcąc go przepuścić i kiedy zrównał się ze mną poczułem nagle piekielnie silne j*b...cie w plecy! Co do k..wy nędzy? Odwróciłem głowę, patrzę a tu jakiś szczerbaty c*el wychylony do pasa z samochodu znów zamierza się na mnie trzonkiem od szpadla!!!! 8O 8O 8O

Zanim zdążyłem zredukować i odjechać przypieprzył mi jeszcze raz tak, że prawie zaliczyłem glebę ale na szczęście udało mi się odbić w bok. Nie wiem jakim cudem nie wpadłem na żadne drzewo ale jeszcze nigdy tak nie zap...lałem przez las.

 

Po powrocie na działkę zupełnie nie wiedziałem co robić - po prostu zgłupiałem 8O Policja? konfrontacja, zeznania - przecież te skur...syny w najlepszym wypadku zaraz spalą mi domek - tam wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą i momentalnie dowiedzą się gdzie parkuję sprzęta. Na wszelki wypadek zaraz następnego dnia zabrałem Hondę do Wawki - dla mnie sezon działkowy się skończył :ehz:

 

Szczerze mówiąc nadal jestem w szoku i gdyby nie obite plecy pewnie zastanawiałbym się - czy mi się to nie przyśniło. O co im chodziło? Chcieli ukraść motocykl? Przeszkadzałem w prowadzeniu kurewskiego interesu?

 

 

 

Uważajcie na siebie - nawet spacerek po lasku może jak widać okazać się niebezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary niemiła sytuacja, ale bądz co bądz ja bym to zgłosił na Policje niech te patałachy po podstawówce zaczną wkońcu coś robić szkoda że byłeś sam bo jakbyś był w kilku to można by im poobijać tważe i nauczyli by sie kutasy o co w życiu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz z tym niezwlocznie na policje, ale nie do jakiegos gryzipiorka, do kogos wyzszego ranga. Zglos atak na wlasna osobe, jesli kiedys cos z tej sytuacji wyniknie, bedziesz mial odnotowane, ze juz ktos kiedys wchodzil ci w spokojne zycie.

 

To tak na wszelki wypadek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
e proponuje olac sprawe szkoda zachodu i poco sie wychylac ?? kto wie co to za lesery byly w tym kaszlu :notworthy:

Takie pomysły w buty sobie schowaj, komunisto!

Na komisariat z tym. Albo po kumpli i polowanie na kaszla...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...