Skocz do zawartości

Wybieram moto


ravw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem nie wiem na co sie zdecydowac. Tzn cena musi byc dobra. Za jaka kwote mozna kupic Yamahe Virago 750? I/ A moze lepiej pojechac do niemiec ale gdzie szukac? Czy lepiej kupic Kawasaki EN500.

Mam 195 cm wzrostu waze 120 kg - i nie chcialbym na kazdym zakrecie "otwierac drzwi" (rozkladac nog bo mi sie kierownica nie miesci). Dopuki nie wygram w totka :D to musi cena tego motorka zmiescic sie do 10000 zl.

Aha i jeszcze jedno - nie znam sie wogule na budowie silnikow wiec grzebanie nie wchodzi w gre, tak wiec moto musi byc na chodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 195 cm wzrostu waze 120 kg - i nie chcialbym na kazdym zakrecie "otwierac drzwi" (rozkladac nog bo mi sie kierownica nie miesci)

 

Zapomniej zarówno o EN500 i Virago 535. To małe motocykle a ich zawieszenia z Twoją wagą nie sprawdzą się (szczegolnie tył EN500).

 

Virago 750 już jak najbardziej się nada - to większy motocykl, a zawiecha też da radę. Czy znajdziesz za 10 tys w niemczech ? Na pewno tak, ale dośc sraty egzemplaż, bo te motocykle są w cenie.

 

POzdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do twojego pytania to musialbys sprecyzowac jaka kwotą dysponujesz lub chociaz określic rocznik ja mam virago z 90r i jestem zaj... zadowlony tylko lac i jechać z tego co piszesz jestes dosyc wysoki ja mam np w mojej virazce wysuniete podnuzki jak dla ciebie było by to miodzio rozwiazanie ponuzki są wysunięte wraz z wajchami od biegów i hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do twojego pytania to musialbys sprecyzowac jaka kwotą dysponujesz lub chociaz określic rocznik ja mam virago z 90r i jestem zaj... zadowlony tylko lac i jechać

Oczywiscie ze chcialbym takiego jak twoj :D moze byc 90r

aha i pytanie co to sa "gmole"? - wszyscy o tym gadaja a ja nie wiem o czym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...