Skocz do zawartości

Garaż moich marzeń


anakin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.05.2021 o 18:46, anakin napisał:

No jedyne jakie były dostępne w 97 za normalne pieniądze hehe , Altusy 140 . Mam je tyle lat więc sentyment , regeneracja w Tonsilu we Wrześni . Do tego w garażu jest belka JBL z subem, na garażowe głupoty starczy hehe. Będzie jeszcze kolorofon z PRLu 🙂 ps.dzięki za pochwałę,  kupa roboty z tym była hehe

hi3c.jpg

hi 1a.jpg

hi2.jpg

 

Mialem takie, fajnie graly ale gdy kupilem Boston Accustics to oddalem kuzynce czego dzisiaj bardzo zaluje !

( trzeba bylo sobie zostawic ! ) Ja na razie mam w planach zrobic na pietrze sypialnie. Pokoj  na sejf jest ale musze podniesc podloge o 12 cm. takie male biuro w ktorym na pewno wstawie mala mini wieze z CD, MD, Kaseta i oczywiscie wzmacniacz  + 2 kolumny. 

 

Do pokoju idzie 50 cali Plazma + minimum 5 - cio glosnikowy dolby surround na glosnikach Teufel. JAk sie nie beduie podobal dzwiek, to kolumny wymienie na lepsiejsze 🤣

Lazienke musze dokonczyc zostalo pol podlogi i 1 1/2 sciany w pokoju broni trzeba polozyc panele. mysle, ze bez sypialni w tym roku sie wyrobie a kto wie, moze i w sypialni sufit zrobie.

Lysy, mozna miec swoje dyferencje ale powiediec co sie mysli. Jestem zdania, ze gazaz zrobiles naprawde fajnie i niema to nic wyspolnego z dyferencjami !

 

.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Teufel chyba najlepsze soundbary robi ale dla mnie za drogi. Jbl wychodzi lepiej za tę kasę.  Jedynie do salonu jak skończę akwarium w przyszłym roku , planuje kiedyś Vincenta może SV 237 lampa na hybrydzie , do tego końcówka na gramofon i Altusy 380s . To by byl salon marzeń hehe . Może kiedyś dam zdjęcie hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz po glowie chodzi Klipsch albo KEF

Zobaczymy jak bezdie gralo na tych Teufel'ach. A szczerze mowiac soundbar'a bym sobie nie zafundowal ale ja starej daty jestem.

Od czasu do czasu szukam MIDI wzmacniacza pewnej firmy, w czarnym kolorze bo CD juz kupilem i chce aby kolorystycznie pasowalo.

Pozatym to pierdylion innych wydatkow, kamere na szklo musze kupic i jak dobrze pojdzie to szykuje sie na AR 10 🤣 Bo jak do wladzy dojda zieloni, to wszystko trzeba bedzie zapomniec ! 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mialem takie, fajnie graly ale gdy kupilem Boston Accustics to oddalem kuzynce czego dzisiaj bardzo zaluje !
( trzeba bylo sobie zostawic ! ) Ja na razie mam w planach zrobic na pietrze sypialnie. Pokoj  na sejf jest ale musze podniesc podloge o 12 cm. takie male biuro w ktorym na pewno wstawie mala mini wieze z CD, MD, Kaseta i oczywiscie wzmacniacz  + 2 kolumny. 
 
Do pokoju idzie 50 cali Plazma + minimum 5 - cio glosnikowy dolby surround na glosnikach Teufel. JAk sie nie beduie podobal dzwiek, to kolumny wymienie na lepsiejsze 
Lazienke musze dokonczyc zostalo pol podlogi i 1 1/2 sciany w pokoju broni trzeba polozyc panele. mysle, ze bez sypialni w tym roku sie wyrobie a kto wie, moze i w sypialni sufit zrobie.
Lysy, mozna miec swoje dyferencje ale powiediec co sie mysli. Jestem zdania, ze gazaz zrobiles naprawde fajnie i niema to nic wyspolnego z dyferencjami !
 
.

50” i plazma?!?! Za mały a system przestarzały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

50” i plazma?!?! Za mały a system przestarzały

Zmienilem w zeszlym roku televizor i sie zostala.

Mam wyrzucic ? 

 

Zawsze mozesz podpowiedziec jaki system jest nowszy !

 

Ale czy lepszy ? 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

No Ledy czy Qledy ...... plazma to już staroć

QLed mam w domu a na tyle co jesetm w PL to PLazma mi wystarczy.


Zrozum, ze jej teraz nie kupilem, to pozostalosc PO WYMIANIE na QLED

 

I napewno jej nie wyrzuce ani nie oddam, sprzedac tez nie zamierzam !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anakin napisał:

Ja mam 55,65,75 lg nano cell x lini 8500,9100 4k 100hz powiem wam naprawdę przyzwoite tv co do jakości vs cena .

Chcialem kupic 75 - ke ale W QLED i 4K, kosztowal majatek a w dodatku moj minister wojny nie wydal zezwolenia bo, twierdzila, ze za duzy. I qufa dla swietego spokoju odpuscilem. Po zamontowaniu 65 - tki okazalo sie, ze 75 - tka tez byly by OK. Doszedlem wiec do wniosku, ze wiecej sie sluchal nikogo nie bede tylko robie tak jak mi pasi ! 

Pod wzgledem ceny nie zaluje, bo jakosciowo jest zayebiscie a za 10 cali wiecej musial bym drugie tyle zaplacic aby miec ta sama jakosc. 

Posluchalem sie Montera i Philips'a kupilem. Do tej pory mialem tylko SONY.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, myślałam że ku uciesze ojca dostanę ładną z fuga ale będziemy układać licówkę garaż super, fajny pomysł na obudowę grzejnika, styl loftowy jak najbardziej jestem na tak

Po co sie tak trudzić, gąbka i farba i po sprawie

9005df7b2a22b6d1d67e0f5b969ffef6.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dzięki! 1
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Damian85 napisał:

Przynajmniej daliscie się wyprzedzić.

Raz jechalem za motÓrzyatą na jakimś starym chopperze - sprzęt szeroki, droga waska i kręta, z przeciwka sznur aut, brak możliwosci wyprzedzenia,  a gościu perfidnie pyrkal środkiem pasa, nie dawał się wyprzedzić, zjechać nie chciał - chyba ze 3 kilometry się za nim wlekłem.

 

5 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:


Po co sie tak trudzić, gąbka i farba i po sprawie

9005df7b2a22b6d1d67e0f5b969ffef6.jpg
 

 

Zajefajny pomysl !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

nic, stara bida... 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...