Skocz do zawartości

Fotogaleria Nordkapp 2004


Spart70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za komplement ze ladne zdjecia :) teraz i tak jak ogladam na spokojnie zaluje ze nie zatrzymalem sie w wielu miejscach i robilem z motoru.Jezeli chodzi o corke to tak bardzo dzielinie sie spisala i z tego co wiem to jedyna ktora zdobyla Nordkapp na motorze w Italii w wieku 9 12 roku.Jest na forum jeden gosc co byl z corka na Nordkapp ale ona ma 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna trasa... szkoda' date=' że finansowo jeszcze długo nie bedzie mnie stac na tak długi wyjazd...

Ile razem wyniosły was koszty tej wycieczki?[/quote']

Staralismy sie jak najekonomiczniej, spanie pod namiotem i duzo jedzenia swojego lub kupowalismy w supermerkatach ktorych po drodze dosc duzo.Bezyna na jeden motocykl wyniosla kolo 750 euroczyli za sama bezyne zaplacilem 1500 euro potem dochodza przeprawy statkiem .Najdrozsza byla ta z Kalskrony do Gdyni 300 euro mniej wiecej 2 motocykle i 3 osoby w kajucie z 2 luzkami. Nie rozumiem dlaczego byla tak droga, prom obslugiwany przez polakow. Za prom z Turku do stokholmu zaplacilem 25% ceny a dystans prawie ten sam hmmm dziwne moze dlatego ze polacy maja duzo pieniedzy :) no ale spoko. Campingi dosc tanie raz zaplacilismy 3 motocykle 2 namioty i 5 osob 8 euro!!!!!!!!! wiec jest ok jredzienie w supermerkatach tez dosc tanie. Powracajjac do promow sa dosyc tanie na terenie scandynawii poniewaz sa dotowane i przeprawy generalnie kosztuja glupie pieniadze.

Pozdrawiam Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo plynac z Rugii(Niemcy) z miasta Sassnitz(Neu Murkan) do Trelleborgu. Normalna oplata to jakies 50 euro, za szybki katamaran(Trelleborg- Rostock) placilem 70 euro.

 

PS. O kurcze, nawet myles motocykle??? Hehe, ja tam jezdzilem brudasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zasypiala i to bardzo czesto . Sa rozne sposoby , jednym z nich jest siedzenie dla dzieciakow .Ja jak corka miala 7-8 lat przywiazywalem ja paskiem do siebie. W dalsze podroze mocuje zawsze bagaze tak aby ciasno wchopdzila mniedzy mnie a bagsaze, zerknij na fotke z Nordkapp jak jest ciasno posadzona miedzy bagazem a mna. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...