Skocz do zawartości

czy to mozliwe takie ceny na nowe sprzety ~5000€


Rekomendowane odpowiedzi

...czyżby rychły upadek dealerów motocykli? :-)))

Szkoda, że nie mam kogoś w Anglii, bo załatwiłbym sobie osobisty odbior motocykla.

Ale jeśli komuś się udało dokonac zakupu i otrzymał towar bez prbolemów, to już zaczynam wyprzedawac ten sprzęt na allegro :-))

 

Pozdrawiam,

MariuszW

er5 3miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niebardzo bo wyslalem im maila jakie sa dodatkowe oplaty a oni :

Hello,

 

 

Dear Customer the price of the motorcycle is

5499 euro and you will have to pay 169 euro for

shipping, 50 euro for the secure service fees and 150

euro for registration in your country because we'll

register the motorcycle in your country.Please contact

us if you are interested and if you have any other

questions.

 

 

Sincerely yours,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z goscmi co zamowili motorki adam i romek i oni chyba myslą ze zamowili i motorek przyjdzie .

Escrow polega na tym ze Wy płacicie posrednikowi (firmie escrow) oni mowia zeby wyslali motor i jak motocykl do nas dochodzi to my potwierdzamy ze doszedl i oni przelewaja pieniadze gosciowi co nam wyslal motocykl. Wiec pisze tam w instrukcji ze trzeba na koncu kliknac w config orther zeby dowiedziec sie na temat płatnosci a nie czekac na motorek , przecież nie przyjdzie do was motorek za pobraniem heheh , swoja droga ja kupie przez to motocykl jak sprzedam moj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi troche przeszlo prosze o komentarz tego co jest tu napisane bo jest o tym kupowaniu przy pomocy escrow , http://www.carbuyingtips.com/fraud.htm ja rozumiem piąte przez dziesiate prosze kogos kto zna angielski aby przeczytal i napisal o co glownie chodzi w tym artykule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widzę tych R1'04 na allegro. Poza tym, nie wierzę, że ktoś złamał jakieś umowy dilerskie i sprzedaje motocykle po cenach dampingowych. A pytał się ktoś czy można przyjechać osobiście po towar? Bo jak tak to jadę tam lawetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga ja kupie przez to motocykl jak sprzedam moj

ok kupuj i czekamy na szczegóły jak juz otrzymasz motor :banghead:

gadalem z goscmi co zamowili motorki adam i romek i oni chyba myslą ze zamowili i motorek przyjdzie .

ja wcale nie mysle ze motor przyjdzie :crossy:

tylko tak zamówilem zeby zobaczyc co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...