Skocz do zawartości

Honda- nie wchodzi na obroty


Papa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cos mi chonda nie wchodzi na wys obr a jak wchodzi do strasznie ciezko tzn szarpie jakby braklo wachy czy cos ale wacha jest jakby ktos cos wiedzial niech pisze z gory thx :banghead:

 

Może jakbyś napisał jaką masz tą CHONDE to ktoś by Ci pomógł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź opal moto.... rozgrzej je...... potem daj na wysokie obroty, tak żeby się dławił........ wykręć świece i powiedz jakiego koloru jest elektroda..... jeżeli będzie ciemna i mokra to znaczy że się zalewa, jeżeli jasno brązowa to znaczy że dostaje za mało paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź opal moto.... rozgrzej je...... potem daj na wysokie obroty' date=' tak żeby się dławił........ wykręć świece i powiedz jakiego koloru jest elektroda..... jeżeli będzie ciemna i mokra to znaczy że się zalewa, jeżeli jasno brązowa to znaczy że dostaje za mało paliwa...[/quote']

a jak powinna wygladac swieca jesli wszycho jest wporzo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
sprawdzalem swieca jest ciemna ale nie widac zeby byla mokra w kazdym razie napewno nie jest lekko brazowa

Skoro jest ciemna to znaczy' date=' że dostaje za dużo paliwa albo simering od oleju przepuszcza.[/quote']

a nie powinna byc mokra jesli dostaje za duzo paliwa :roll: simering raczej odpada bo by z ruru czarne gowno lecialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja ostatnio podobnie miałem na wysokich obrotach ale tylko wtedy gdy był zimny.I mój na bank za dużo paliwa dostaje bo nawet jak stoi na postoju to z gaźnika cieknie paliwko a po całej nocy jak do niego przychodziłem gaźnik cały mokry (wilgotny czasami).Jak nie reguluje dostęp paliwa w gaźniku tam sa 2 śrubki jedna odp za powietrze druga za obroty czyli co trzeba zrobic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...